ديدگاههمه

از شورای شهر داریون چه خبر؟!

بهرام کرمدار|

تقریبا هر روز سایت داریون نما را می بینم و البته که باید ببینم. البته راستش طی یکی دو هفته اخیر به دلیل مشغله کاری نتوانستم به سایت دسترسی داشته باشم.

امشب که بعد از مدتی غیبت، آمدم و سایت را چک کردم نکته ای که توجهم را جلب کرد این بود که مدتهاست از شورای شهر و جلسات شورای اسلامی شهر داریون خبری نیست.

shora

کاش دوستان شورای شهر که زحمت هم می کشند گزارش عملکرد خود را ارایه دهند تا مردم در جریان کارهایشان قرار بگیرند.

این مطلب را تلگرافی نوشتم و در آینده ای نزدیک در این باره بیشتر خواهم نوشت ان شالله.

3 دیدگاه

 1. سلام خدمت جناب کرمدار !! ماخبری از شورای توانمند وجوان وتحصیل کرده وپرکار وبرتر شهرمون نداریم وتنها شنیده ایم که الحمدالله همگی با تمام توان مشغول رتق وفتق امور شهر بوده وملالی دراین خصوص نیست برادر جان !!!
  وقتی خبری از منتقدین شورا بخصوص آقای بذرافکن نیست خاطرمان جمع است که الحمدالله مشکلات برطرف شده!!!
  نیاز به یک کلاغ وچهل کلاغ کردن نیست مردم به وضوح خدماتشان را با گوشت وپوست خود احساس می کنند برادر جان!!!
  تنها مایه نگرانی ما که از شندیده هایمان نشات می گیردقهر بودن اعضای شورا با یکدیگر بخصوص بانوان شورا که این دوره دونفر شده اند می باشد ولا غیر

 2. سلام خدمت آوا !!
  شما که خبری از شورای شهرتون ندارین چه طور به این تشخیص رسیده اید که توانمند و پر کار و برتر هستند؟ البته جوان و تحصیل کرده را همه می دانند. من نمیخواهم نظری را جع به توانمند و پرکار و برتر بودنشان بدهم ولی شما چطور با عدم شناختتان از آنها چنین حکمی صادر میکنید ؟؟؟ نمیدانم !!!

  شما تنها بر اساس شندیده هایتان به این نتیجه رسیده اید که با تمام توان مشغول رتق و فتق امور شهر بوده و ملالی در این خصوص نیست یا تحقیق کرده اید و دیده اید ؟؟؟

  خیلی جالب است معنای الحمدلله مشکلات بر طرف شده هم دانستیم !!! بی خبری از منتقدین یعنی خاطر جمع بودن !!! ولی من میخواهم خاطرتان را ناجمع کنم من همیشه با این نام در داریون نما ظاهر شده ام و یکی از منتقدین هستم و آمده ام تا خلاف ادعای شما را ثابت کنم. شما هم که الحمدلله وقتی کسی پیدا میشود و حرفی از مشکلی میزند و یا اسمی از مسئولی شورایی چیزی میرد فورا مویتان را آتش میزنند و سر و کله اتان پیدا میشود.

  راستی بقیه اوقات کجا هستید.؟ این جوری آدم خیال میکند شما فقط وکیل وصی و مدافع مسئولین مخصوصا شورا هستید !!! خب اگر این پست و مقام والا و شامخ را دارید بگویید تا ما هم بدانیم با کی طرفیم.

  چقدر خوب معنی یک کلاغ چهل کلاغ و خدمات به وضوح را فهمیده اید !!! به ما هم یاد دهید !!! ما هم جزو همین مردیمیم !!!

  نکند خدای ناکرده این قهر بودن را هم با نیت و غرضی می گویید ؟؟؟ بخصوصش را هم که طاقت نیاورده اید نگویید. دیواری بالاتر از خانم ها نبود ؟؟؟ ولا غیرتان هم که حکایت از بی خبریتان دارد !!!

 3. سلام جناب منتقد داریون نما .. نمیدونم چقدر از صنایع ادبی اطلاع دارید … تمامی گفته های این جانب کنایه بوده است … کدام یک از اهالی داریون نمی دانند که ناتوان ترین شورا را انتخاب کرده اند..
  مطمئن باشید من از شما منتقدترم .. راجع به قهر اعضا نیز از خود آن ها شنیده ایم برادر جان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا