نظرسنجي

اولين نظرسنجي سايت داريون نما/معرفي داريون در شبكه اول سيما تا چه اندازه شايسته اين شهر بود؟

همانگونه كه اطلاع داريد برنامه صبح بخير ايران كه از شبكه اول سيماي جمهوري اسلامي ايران پخش مي شود، تعداد 10 برنامه را درباره شهر داريون به روي آنتن برد.

پس از پخش اين برنامه ها تعداد قابل توجهي از شهروندان داريوني در پيام هايي كه در قسمت نظرات سايت داريون نما قرار دادند نسبت به نوع معرفي داريون در اين برنامه اعتراض داشتند.

سايت داريون نما به همين دليل اولين نظرسنجي خود را درباره كيفيت اين برنامه ها برگزار مي كند.شما بيننده گرامي مي توانيد با مراجعه به نوار سمت راست سايت در اين نظرسنجي شركت كنيد.

 

3 دیدگاه

  1. سلام ،
    به نظر اینجانب نیز این فرصت به طرز ناشیانه و بدون برنامه ای از بین رفت. به نظر می آید مجموعه با کمک عده ای محدود و خاص برنامه ریزی گردیده بود .
    می بایست به مشکلات عدبده منطقه، با توجه به نزدیک بودن یه مرکز استان،توجه می گردید. مشکلاتی همچون ایجاداماکن ورزشی، بیکاری و عدم وجود محیطی صنعتی و… و از همه قابل توجه تر پایین رفتن آبهای زیرزمینی دشت و خشک و شور شدن قسمتی از زمینهای کشاورزی و لزوم توجه به این مورد.

  2. با سلام من هم با نظر این دوستمان موافق هستم وبه نظر من هم این برنامه شهر داریون در عین حال که خیلی ضعیف بود وچهره شهر را خیلی بد جلوه داد وبیشتر شبیه روستا های چند قرن قبل ونه یک شهررا و هم تصویر شهر داریون را به عنوان یک شهر خراب کرد واین که این برنامه میتوانست فرصتی باشد برای مطرح شدن مشکلات شهر ومردم که این کار هم میتوانست با کمک مسولین شهر خودمان و عوامل سازنده باشد که این کار انجام نشد.به امید برنامه های ها بهتر وپربارتر

  3. این برنامه ی ابتکاری داریون را به دو هزار سال قبل برددست رییس شورا درد نکند که چهره تاریخی داریون را نشان داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا