اخبارهمه

دیروز در داریون 30 میلی متر باران بارید

خبرنگار:مجید سیاهی|

خوشبختانه طی یکی دو روز گذشته بارش باران رحمت الهی نسبت به مقدار مشابه سال قبل در چنین روزهایی افزایش خوبی داشته است.

به گزارش داریون نما دیروز سه شنبه نوزدهم آبان ماه از صبح زمان آغاز بارندگی تا حوالی عصر در داریون 30 میلیمتر باران باریده است که با احتساب میزان بارش از ابتدای پاییز تا کنون در داریون جمعا 60 میلی متر باران باریده است.

barant2

گفتنی است دیشب هم شاهد بارش خوب باران بودیم که آمار دقیق آن به دست ما نرسیده است.

3 دیدگاه

 1. الهي شكر باران خيلي خوبي بود .
  خونه ما داخل كوچه بسيج هست كل كوچه رو آب گرفته بود با پاي پياده رفت و اومد غير ممكن بود اگه چند ساعت ديگه بارشها ادامه پيدا ميكرد بايد با لباس غواسي ازخونه هامون بيرون ميومديم . اينجا بايد از پرسنل شهرداري گله مند شد كه طي تماس و حضور مكرر اهالي كوچه پيگير اين موضوع نيست .خواهش ميكنيم تمنا ميكنيم كوچه كنار بسيج رو كانيوا كشي و زير سازي كنيد .

 2. « ایران پر کتاب ، ایران پر امید … »
  به نام عالِم عالَم

  همه خوانده ایم شعر «من یار مهربانم»
  ، امّا هنوز به مهربانی و همراهی او فکر نمیکنیم _ یادش بخیر یار مهربانی که از یاد ها رفته است _ یادش بخیر آن دانا و خوش بیان که شیرینی کلامش را فراموش کرده ایم _ یادش بخیر پند دهنده بی پایان که این روز ها در گوشه ای خاک می خورد _ حتّی کسانی هستند که نام و موضوع آن را فراموش کرده اند _ یادمان باشد نگوییم یادش بخیر بگو ییم هنوز است و ما به او توجّه نکرده ایم ؛ چند بار نام اورا بگوییم تا مثل دوستان دیگرمان نامش در ذهنمان بماند ، نامش چهار حرف است بگوییم : کتاب ، کتاب ،… .
  این است کتاب که غذای روح آدمیان است ؛ یار همیشگی دوران زندگی مان است که حتّی ثانیه ای مارا ترک نمیکند بلکه ما اورا ترک می کنیم .
  این ،کتاب است که با آن میخندیم
  وهمراه حکایت های ملا نصر الدین جلو می رویم و در هنگام خواندن داستان رستم و سهراب اشک از دیده گان هر آدمی می چکد .
  خوش به حال دانایان ، همیشه اگر از همه چیز پبرسی می گویند جوابش را . اگر بپرسی بهترین دوست تو کیست ؟ نمی گوید : علی و نقی و محمد رضا و … بلکه می گوید کتاب . اگر بپرسی چه از او یاد گرفته ای ؟می گوید : درس زندگی را یاد گرفته ام .
  اگر بپرسند بهترین دوستت از نسل و زاده ی کیست ؟ جواب می دهد : او معلمی است که در چند صفحه آسمانی گرانبها پدید آمده ، او کتابی است که نه زاده ی انسان چرا که زاده ی اقدس الهی ست و از وجود او سر چشمه می گیرد ؛ نامش را قرآن گزارده اند ، هدایتگر مردمان و … .
  در هفته کتاب و کتاب خوانی به سر می بریم که امسال شعار این هفته را « ایران پر کتاب ، ایران پر امید » نام گزاری کرده اند، این ایام شکفتن علم و دوستی و آشتی با کتاب بر شیفتگان این یار مهربان مبارک باد .

 3. خداروشکر
  انشاالله که امسال سال پربارشی رو درپیش رو داشته باشیم.
  آبگرفتگی داخل کوچه وخیابون ها مختص داریون نیست توی همه شهرها بلاخره این اتفاق برای برخی ازنقاط شهر می افته .حتی داخل همین اصفهان هم که شهرداریش زبانزد هست تا یه بارون دو سه ساعته میباره برخی معابر رو آب میگیره.شما دعا کنید بارون بیاد آبگرفتگی هم توی این موقعیت باز نعمته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا