اخبار

گزارش ایستگاه بصیرت سیاسی با موضوع انتخابات

در دومین روز از ایام اله دهه فجر انقلاب اسلامی ایستگاه بصیرت سیاسی با موضوع انتخابات در پایگاه مقاومت بسیج امام حسین(ع) روستای کوشک مولا برگزار شد.

در این برنامه که فرمانده و اعضای پایگاه مقاومت بسیج حضور داشتند سرگرد حسینی فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام موسی کاظم(ع) به ایراد سخن پرداخت.

basijbasirat1 basijbasirat2

وی ضمن تبریک این ایام فرخنده گفت: برای نزدیکان حضرت امام خمینی(ره) باور کردنی نبود که امام بخواهند قیام کنند و رژیم شاهنشاهی را سرنگون کنند پس ما مدیون معمار کبیر انقلاب اسلامی و همه شهدا هستیم و هیچ زمان سخنان امام کهنه نمی شود و این بیانات تازگی دارد و به روز است.امام راحل چند ویژگی داشت که عامل موفقیت آن حضرت بود.یکی از این ویژگی ها توکل به خدابود. یکی دیگر از این ویژگی ها صبر امام بخاطر رضای خدابود که راهگشای بسیاری از مشکلات هم بود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به نقشه های دشمن در مقابله با انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: دشمن در کمین است که نفوذ کند پس باید مراقب و هوشیار بود و نفوذ اقتصادی یکی از راههای نفوذ دشمن است. وی همچنین به دو انتخابات مهم 7 اسفند اشاره کرد و در این خصوص گفت: در خصوص این دو موضوع مهم ما 2 وظیفه داریم.1)حضور حداکثری و پرشور در انتخابات.2)انخاب آگاهانه فرد اصلح.در انتخابات حواسمان باشد افراد فتنه انگیز وحامی فتنه راه به جایی نبرند و باید به کسانی رای داد که تبعیت محض از ولایت مطلقه فقیه دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا