گزارشهمه

جمعه گرم تبلیغات انتخاباتی در داریون!

یوسف بذرافکن|

روز جمعه دومین روز تبلیغات رسمی انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری شهر داریون چهره کاملا تبلیغاتی به خود گرفته بود.

درب ورودی مصلی نماز جمعه مملو بود از طرفداران کاندیداهای مختلف که به تبلیغات و پخش پوستر و بروشورهای تبلیغاتی مشغول بودند.

با توجه به حضور اقشار مختلف از داریون و روستاهای حومه در مراسم نماز جمعه می توان گفت جمعه موقعیتی طلایی برای تبلیغات نامزد ها بود .

entekhabat1

چیزی که جالب بود این بودکه طرفداران همه طیف های مختلف از اصول گرا ، اصلاح طلب , معتدل و مستقل آزادانه به تبلیغ کاندیدای مورد نطر خود مشغول بودند و هیچ گونه مزاحمت و بحث و جدلی به چشم نمی خورد .

این موضوع نشان دهنده رشد فکری و فرهنگی مردم منطقه داریون است . جمعه شب نیز یکی از کاندیداهای مجلس شورای اسلامی که از نمایندگان فعلی است در مسجد امام محمد تقی (ع) داریون به بیان دیدگاه ها ودفاع از عملکرد خود پرداخت و در ادامه به سئوالات صریح مردم پاسخ داد این جلسه که قرار بود ۱۵دقیقه باشد به دلیل سئوالات مختلف مردم و انتقادات مردم بویژه درزمینه تبدیل بیمارستان داریون به در مانگاه و عدم ارتقاء داریون به بخش بیش از یک ساعت به طول انجامید .

حضور تعدادی از کادر علمی و مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی داریون در این جلسه جلب توجه می کرد.

1 دیدگاه

  1. خیلی خوبه، ولی حیف که تعداد روزهای سرد بعد انتخابات در داریون، قابل قیاس با تعداد روزهای گرم انتخابات نیست…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا