اخبار

جلسه شوراي اداري شهر داريون برگزار شد/بخشدار مركزي براي حل مشكلات داريون قول پي گيري داد

عكس و خبر::روح الله قرباني/

جلسه شوراي اداري شهر داريون با حضورحجت الاسلام عزيزي امام جمعه داريون ، اسماعيلي بخشدار بخش مركزي شيراز ، شهر دار ، اعضاء شوراي اسلامي شهر، مسولان ادارات شهر داريون و دهياران منطقه داريون  در سالن آتش نشاني شهرداري داريون برگزار شد.

به گزارش داريون نما در اين جلسه حجت الاسلام عزيزي امام جمعه ،ناصر شرفي رييس شوراي اسلامي و زارع شهر دار داريون  مشكلا ت منطقه داريون را مطرح كرده و خواستار رفع اين مشكلات با كمك و همكاري اسماعيلي بخشدارمركزي شيراز شدند.

در اين جلسه همچنين پيرامون برگزاري هر چه با شكوه تر مراسم يادواره شهداي منطقه داريون بحث و تبادل نظر شد.

براساس اين گزارش بخشدار مركزي شيراز نيز طي سخناني با تشكر از حماسه ملي نهم ديماه از حضور پرشكوه مردم در اين روز بزرگ تشكر كرده و در خصوص رفع مشكلات داريون از طريق مكاتبه و پيگيري از سازمانهاي ذيربط قول مساعد داد.

8 دیدگاه

  1. چرا در جلسات شورای اداری فقط افرادی خاص از مسئولین بعضی ادارات دعوت می شوند و در هیچ کدام از این جلسات از شورای حل اختلاف شهر داریون دعوت نمی شود؟؟؟؟ آیا این موضوع از روی بغض و غرض ورزی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  2. خواهشمندیم بفرمایید کدام یک از مشکلاتی را که بخشدار قول داده بود حل شد
    تمام این جلسات به گرفتن عکس یادبودی ختم میشود .حل مشکلات هم فقط روی کاغذ میماند مثل مسئله ریاضی که روی کاغذ حل میشود!!!!!

  3. نشستند و گفتند و برخاستند .دستشان درد نکند رفت تا سال دیگر و چنین مجلس با شکوهی ،خدا خیر شان بدهد و ما جورشان کند . اگر این جلسات نبود مردم چه کار می کردند ؟

  4. بعد از گذشت چند ماه از درج این خبر
    خواهشمند کدامیک از قولهای داده شده پی گیری و کدامیک عملی شد؟
    با تشکر از بخشدار قبلی و فعلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا