ديدگاههمه

توضیحی درباره مطلب انتقاد از هنرستان پویش داریون

قلیچ خانی|

با سلام خدمت تمامی کاربران و همشهریان گرامی مخصوصا  آقای شرفی مدیریت محترم هنرستان پویش و آقای امیدوار معاون هنرستان.

مطلبی که بنده چندی قبل راجع به هنرستان پویش در سایت داریون نما گذاشتم هدف فقط کمک به ارتقاء سطح علمی و فنی هنرآموزان منطقه داریون بود و جهت تخریب کسی یا زیر سوال بردن شخصی نبوده، اگر خدای ناکرده باعث ناراحتی کسی شده ام همین جا از همگی معذرت خواهی میکنم . باید اعتراف بکنم که بنده در سال تحصیلی ۹۴-۹۳ در هنرستان پویش به عنوان مشاور شاهد تلاشهای آقای شرفی و سایر پرسنل هنرستان علارغم تمام محدودیت ها و مشکلات جهت تجهیز کارگاهها و ارتقاء هنرستان بوده ام ، و اما اینکه ما به رشته های هنرستان با دید دیگری می نگریم جای سوال دارد؟

poyesh

کشورهای توسعه یافته ای مثل آلمان یا انگلیس سالها قبل از ۱۹۲۰ و بعد از آن ۱۹۴۰ به این نتیجه رسیدند که برای پیشرفت و توسعه نیاز به استاد کار فنی ماهر در تمامی رشته های مهارتی دارند آنها از آن زمان شروع به پرورش نیروی کار فنی کردند که ما الان با دیده حسرت به فناوری توسعه و در نتیجه رفاه ایشان می نگریم پس در این بحثی نیست.

اما چرا هنرآموزان ما به ندرت جذب بازار کار می شوند؟ بنده فکر می کنم که ما هدف خود از تحصیلات را پشت میز نشستن می دانیم، تا زمانی که هنرجویان ما تفکر کارآفرینی نداشته باشند و خودشان دست به کار نشوند وضعیت به همین منوال خواهد بود، اصلا چرا هنرجویان در غالب تعاونی ها یا به صورت شرکتهای ارایه خدمات متحد نمی شوند چرا کار را به صورت تیم ورک انجام نمی دهند؟

متشکرم.

slides

4 دیدگاه

  1. یه بار هم که یه بنده خدا واقعیات رو بیان کرد چنان تهدید شد که مجبور به عذرخواهی شد

  2. با سلام . انتقاد احتیاج به تهدید و عذر خواهی ندارد .سایت داریون نما یک سایت تحلیلی است و تا کنون موارد زیادی را تحلیل کرده و یا زیر ذره بین قرار داده است ،لذا نویسندگان مطالب نباید از انعکاس واقعیت ها و انتقاد سازنده عقب نشینی کنند .

  3. در هنرستان مشاور بودیید؟محض اطلاع جنابعالی در هنرستان به دانش آموز ،هنرجو و به معلم هنر آموز می گویند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا