گزارشهمه

گزارشی کوتاه از کانون وحدت داریون و چمن مصنوعی اش+تصاویر

یوسف بذرافکن|

 روز دوشنبه ۱۸مرداد ۱۳۹۵ است یکی از روزهای تعطیلات تابستانی؛ برای اینکه از نحوه گذران اوقات فراغت دانش آموزان مطلع شوم به کانون فرهنگی و تربیتی وحدت داریون رفتم .

تعدادی کودک و نو جوان در حیاط کانون مشغول بازی بودند . به سراغ آنها رفتم با هم سلام و احوال پرسی کردیم . حیاط کانون چمن مصنوعی شده بود . بچه ها می گفتند : ما هر روز صبح به غیر از جمعه ها از ساعت ۸تا ۱۱ برای بازی فوتبال و پینگ پنگ به کانون می آئیم .

kanoon

کانون تا کنون از ما هیچ شهریه ای دریافت نکرده است ولی در کانون فقط فوتبال و پینگ پنگ برگزار می شود . چند نفر از آنها گفتند : ما برای فوتبال هفته ای یک تا دو روز به سالن ورزشی شهر داریون هم می رویم در آنجا آقایان روشن قنبری و جواد بذرافشان مربی ما هستند . از آنها پرسیدم کدامیک از شما در کلاس های مجتمع فرهنگی شرکت می کنید ؟ کسی دستش را بالا نکرد ! آنها می گفتند آقای مهری و آقای قاسم صفری برای ما زحمت می کشند . دستشان درد نکند . خدا قوتشان بدهد .

31 دیدگاه

 1. “از آنها پرسیدم کدامیک از شما در کلاس های مجتمع فرهنگی شرکت می کنید ؟ کسی دستش را بالا نکرد !”

  شما قضاوت کنید.این جمله چه جایگاهی می تواند در این گزارش داشته باشد.گزارشی ابتدایی که نوشته شده تا فقط این را به مخاطب القا کند که کسی از کلاس های مجتمع فرهنگی استفاده نمی کند.
  اما دوسوال:
  چرا این سوال را از همان دانش آموزانی که به عنوان دانش آموزان موفق معرفی شان می کنید نمی پرسید؟دانش آموزانی که سالانه در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی قبول می شوند و در مسابقات فرهنگی هنری مقام می آورند.
  چرا شما برای تهیه گزارش به خود زحمت ندادید به مجتمع فرهنگی سر بزنید؟جایی که روزانه به طور متوسط دویست نفر از کلاس ها و برنامه های فرهنگی و هنری آن استفاده می کنند.
  مجتمع فرهنگی داریون با بیش از بیست عنوان کلاس و برنامه متفاوت بزرگترین پایگاه فعالیت های تابستانه منطقه داریون می باشد که با بیش از هفتصد عضو در تمامی روزهای هفته در دو نوبت صبح و عصر به ارایه خدمت می پردازد.
  اما بعید می دانم کسی این ها را نداند و شاید انتشار این گونه گزارش ها در راستای تسویه حساب ها و کینه ورزی هایی است که تنها اتمام آنها می تواند به کودکان و نوجوانان این منطقه کمک کند.

 2. واقعا” جاداره از زحمات جناب اقاي صفري تقدير و تشكر كرد .
  بنده خدا با جان و دل براي رونق كانون فرهنگي وحدت تلاش و كوشش ميكنند.خدا قوت.

 3. از حسن نظر شهروندجوان منتشکرم .آیا اینکه دانش آموزان حاضر در عکس در کلاس های متجمع شرکت نکرده اند چنین معنی می دهد ؟ آفرین بر شما !

 4. با سلام آقای رضا رستمی از دانش آموزان اینجانب بوده است من به وجود ایشان افتخار می کنم و همواره از زحمات ایشان تشکر کرده و می کنم . آقای رستمی خودشان از تعامل بین ما مطلع است ! معلوم است شما زود قضاوت می کنید . من همواره مشوق اولیاء برای شرکت در کلاس های فرهنگسرا بوده ام . کمی فکرتان را تغییر دهید . برای انتشار فعالیت های مجتمع هیچ مانعی وجود ندارد . لطفا اختلاف بوجود نیاورید .

 5. اما شما بگویید چه معنایی دارد؟ مشکل اصلی در مورد نوع گزارش نویسی شماست.
  امیدواریم حداقل فکر شما تغییر کند و نگاهی منصفانه تر داشته باشید و چشم بر فعالیت های مجتمع فرهنگی و سهم مهم و انکار ناپذیر این مکان در رشد فرهنگی و آموزشی دانش آموزان نبندید.و فعالیتهای آن را نیز پوشش دهید.
  در مورد تعامل شما هم،کور شود هر آنکه نتواند این همکاری را ببیند.چرا که اتفاقا اگر متن قبلی را به دقت خوانده باشید هدف همین کنار گذاشتن اختلافات و همکاری بیشتر نیروهای فرهنگی به منظور ارتقا و تعالی کودکان و نوجوانان منطقه است.

 6. اگر قرار باشد داریون نما کامنت های خصمانه و تهمت زدن برعلیه خبرنگاران افتخاری را منتشر کند دیگر دلیلی برای تهیه گزارش برای خبر نگاران افتخاری وجود ندارد . فردی که بعنوان شهر وند جوان نظرش منتشر شده است یا کسی که منافعش از این طریق تامین می شود یا مشکل دیگری دارد . تعجب است که داریون نما کامنت های خصمانه و توهین آمیز برعلیه خبرنگاران را منتشر می کند ! البته این اولین مرتبه ای نیست که کاربران با نام های غیر واقعی حریم ها را در هم می شکنند و داریون نما هم بدون ملاحطه این هتک حرمت ها را منتشر می کند . آیا کاربان مجاز هستند با خبرنگاران چنین کنند . البته شما خودتان یک خبرنگار حرفه ای و روزنامه نگار رسمی هستید و می دانید که تهیه خبر و گزارش به دلیل بیان واقعیت ها ممکن است به بال قبا عده ای بربخورد . همه از خبرنگاران و سایت توقع دارند مورد تعریف و توجه قرار گیرند و حتی همیشه از آنها مدح و ستایش شود و این با روحیه خبرنگاری سازگار نیست . مگر خبرنگاری به صورت افتخاری چه امتیازی دارد که همه مجاز به توهین و تخریب آنها باشند و سایت هم کامنت های مخرب را منتشر کند !

  1. خبرنگاران افتخاری چشم و چراغ داریون نما هستند/البته بزرگوارانی چون شما در اصل صاحب و صاحب اختیار داریون نمایید و ما از شما یاد می گیریم. همانگونه که خودتان هم فرموده اید کار خبرنگاری همین است همه خوششان نمی آید و ممکن است انتقاد کنند. یکی انتقاد ملایم دیگری تند آن یکی….
   به هر حال کامنت های شهروند برای شما درست است که در حالت عصبانیت نوشته شده اما حاوی توهین خاصی نیست هرچند تاکید می کنیم می توانست ملایم تر باشد اما خوبی کار رسانه ای همین است مردم خودشان قضاوت می کنند الان برای مسوول نمایندگی هم اگر مشاهده کنید کامنت های انتقادی نوشته شده است و ایشان هم حق دارد پاسخگو باشد مانند پاسخ خای شما به شهروند و…
   با این حال اگر از ما مکدر خاطر شدید ببخشید. ناراحتی یکی از دلسوزترین و مهربان ترین فرهنگیان داریون از ما مباد….

 7. باسلام یک فرهنگی که سی و یک سال عمر خود را برای امورفرهنگی گداشته است باچه کسی کینه توزی می کند ؟ آیا می خواهد با آقایی که خودش از دانش آموز من بوده است چه تسویه حسابی بکند ؟ اگر این اسمش توهین و تهمت نیست چه چیزی است ؟ البته اگر آقای رستمی چنین کامنتی گذاشته بود آن وقت قضیه فرق می کرد . این چنین کامنت هایی نشان دهنده نهایت بی ادبی است . وگرنه کدام جوان داریونی است که معلمان را نشناسد .

  1. اگر جوان مورد نظر بی ادبی کرده و توهین و تهمت زده شما به بزرگواری خودتان ببخشید/

   1. جوان مورد نظر اگر بی احترامی و بی ادبی کرده باشد خودش جرات عذر خواهی دارد و نیاز به کسی نیست که به نیابت این کار را انجام دهد.
    من به احترام مقام معلمی از ادامه این بحث صرفنظر میکنم.و قضاوت را به عهده خود دوستان و جوانان داریون می گذارم.جوانانی که بی شک گاه لطمه خورده اند از جاه طلبی ها و فرصت نیافته اند تا توان خود را به معرض نمایش بگذارند.البته همیشه بوده اند معلمانی که به جوانان بها داده اند و بی شک جوانان این شهر تا همیشه همیشه قدردان زحمت تمام این بزرگان هستند.

    1. سلام دوست عزیز
     “جوان مورد نظر” اگر خودش جرات عذرخواهی دارد می تواند شهامت به خرج دهد و با نام واقعی نظر دهد و با نام واقعی اش عذرخواهی کند/ ممنون از رعایت احترام به بزرگترها. شما ظاهرا درباره یک مجتمع فرهنگی صحبت می کردید و از شما انتظار می رود فرهنگی سخن بگویید/موفق باشید.

     1. سلام مجدد
      شاید مسئول سایت از همان دیدگاه نخست متوجه شدند که بخش زیادی از آن دیدگاه به عملکرد خود سایت داریون نما انتقاد دارد تا اینکه بخواهد از جایی دفاع کند و خبرنگاری افتخاری را بیازرد.و شاید هم همین باعث شد که این مسئول در دیدگاه های این گزارش حضور پررنگ تری داشته باشد.که البته در همین دیدگاه ها نیز متوجه می شویم که چندگانگی موج می زند.ابتدا نظر اول را توهین آمیز نمی دانند اما بعد احتمال می دهند بی ادبی شده باشد و از طرف شخص دیگری عذرخواهی می کنند.اما چند نکته وجود دارد:
      1- ابتدا انتشار چنین گزارش هایی است که باید کمی پرداخته تر و سنجیده تر صورت گیرد، سپس اگر این نظرها خدای ناکرده در بردارنده بی ادبی بوده است شما نباید منتشر می کردید و حالا که منتشر کردید اشتباه از خودتان بوده و باید خود جرات می کردید و از تنها طرف خودتان عذرخواهی می کردید. نه اینکه بی ادبی را به کابر نسبت دهید .که کاربر نیز حق دارد و باید محترم شمرده شود.
      2-اما در مورد انتشار نام واقعی صحبت کردید که واقعا از شما که به اقرار خودتان سال ها در این حوزه فعالیت دازید بعید است که چنین انتظاری دارید ؛که می بینید نود درصد دیدگاه ها ی این سایت(مثلا همین دوست داریونی زاده) و تمامی سایت ها با نام مستعار می باشد چون ضرورتی ندارد و به جای خود مزایایی دارد که خود نسبت به آن واقفید و جهت اجتناب از اطاله کلام از بیان آن صرفنظر می کنم.و حال از آن بدتر که با پیش کردن مبحث جرات مخاطب خود را تحریک می کنید که حربه ای نخ نما شده است.و باز هم از احترام به کاربر سر باز زدید.
      3- اما جرات!!!دوست عزیز تمامی مخاطبان از شمای خبرنگار حرفه ای خیلی بیشتر از من مخاطب معمولی انتظار جرات دارند.شمایی که چهره فردی را با استفاده از یک نرم افزار فتوشاپی پیش پا افتاده به مسخره ترین شکل در می آورید.(و نه کاریکاتور که جایگاه خود را در بین رسانه ها دارد)و تازه قول می دهید که این کار به مرور زمان برای بقیه مسؤلین نیز تکرار کنید.که نه آن کار را انجام می دهید(که البته بهتر )و نه آن را مصداق بی ادبی و توهین می دانید.حتی اگر با رضایت خود فرد صورت گرفته باشد.
      یا اینکه تصمیم می گیرید به بررسی عملکرد ادارات و مسولین مختلف در داریون بپردازید و باز هم در شروع کوتاهترین دیوار را نشانه می روید و انتقاد از بقیه را به صلاح نمی دانید.و مواردی از این قبیل …
      اما در پایان اگر بی ادبی از جانب من صورت گرفته از تمامی کاربران ،دوست و خبرنگار افتخاری و مسئول سایت عذرخواهی می کنم.
      و نکته آخر من سایت داریون نما را نعمتی بزرگ می دانم برای برای منطقه داریون.جایی که بیش از همه جا به من احساس امنیت و سرخوشی می دهد. ابتدای راه اندازی این سایت آن را به تمامی دوستانم معرفی میکردم و رسانه هایی این چنینی را برای مردم منطقه اوجب واجبات میدانم که اگر این طور نبود ثانیه ای به بررسی و نوشتن دیدگاه چه با نام واقعی و غیر واقعی صرف نمی کردم.اما همه انتظار دارند سایتی که تحلیلی خبری خطاب می شود.حداقل ماهانه یک خبر تحیلی منتشر کند ونه اینکه چون همه سایت ها به همراه عنوان خبری، تحلیلی هم اضافه می کنند.اینجا هم این کار صورت گیرد.به امید پیشرفت تنها وب سایت منطقه داریون

     2. با سلام مجدد به شهروند جوان
      دوست عزیز همانگونه که می بینید کامنت شما بی کم و کاست منتشر شده حتی آنجایی که از عبارت نادرست:”به مسخره ترین شکل …” استفاده کرده اید.
      یا این که گفته اید:”تصمیم می گیرید به بررسی عملکرد ادارات و مسولین مختلف در داریون بپردازید و باز هم در شروع کوتاهترین دیوار را نشانه می روید و انتقاد از بقیه را به صلاح نمی دانید.و مواردی از این قبیل …”
      نمی دانیم کوتاه ترین دیوار چه بوده؟/نمی دانیم کجا را باید نقد می کرده ایم که نکرده ایم؟ شورای شهر؟ شهرداری؟/ داریون چه متولیان خاصی دارد و اصولا چه اداراتی دارد که نقد شوند؟ به جز شهرداری و شورای شهر/ مثلا اداره برق و اداره مخابرات و اداره آبفاو… اینها عملکردشان به ادارات تابعه اشان در شیراز مربوط است و آنچنان فضای نقدی دارند. بگذریم.
      درباره انتشار نام واقعی هم متولی سایت هیچگاه نگفته حتما باید منتشر شود و خیلی مواقع بهتر هم هست که منتشر نشود. اما وقتی پای انتقاد تند از یک فرد به وسط می اید یک فضای نابرابر ایجاد می شود. فردی که با اسم واقعی اش است در پاسخ گویی محدودیت دارد اما اویی که نامش مستعار است هر چه می خواهد می گوید و این بی انصافی است.
      اگر بحث جرات هم مطرح کردیم به همین خاطر است همان رقابت نابرابر.
      و در آخر دو نکته:
      1- از ابراز لطفتان نسبت به سایت داریون نما که سایت خودتان و سایت منطقه داریون است ممنونیم.
      2- شما را به این نکته توجه می دهیم که چه مسوول کانون وحدت و چه مسوول مجتمع فرهنگی داریون در برابر کاری که انجام می دهند حقوق می گیرند این بدان معناست که دارند وظیفه خودشان را انجام می دهند و در برابر این وظیفه پولی دریافت می کنند که نوش جانشان اما سایت داریون نما که دارد کار فرهنگی انجام می دهد طی این سالها حتی اندکی پول از جایی نگرفته و البته نخواهد گرفت و به جز آن تمام مخارجش از جیب یک بنده خدایی در می اید که متولی سایت است و البته منتی هم نیست.
      خدارا شکر از این سایت جز احتمالا آن دنیا، این دنیا چیزی عاید ما نشده و نخواهد شد.
      و این که باقی بقایتان…

    2. به نظرم کسی که در نقش وکیل ندیده و ناخواسته! یک مجتمع فرهنگی ظاهر می شود باید هنگام نوشتن و حرف زدن و دفاع کردن از ادب و متانت بیشتری بهره مند باشد

     1. داریونی زاده عزیز سلام
      من به نظر شما احترام می گذارم اما در دیدگاه قبلی هم کفتم که نه قصد دفاع از کسی دارم و نه وکیل کسی هستم
      اما بد نیست شما اسلوب نوشته توام با ادب و متانت را به ما بگویید و یا مصداق سخن بی ادبانه را که مدعی هستید از من سرزده است بیاورید.
      البته دوست داریون نما هم انتظار سخن فرهنگی داشتند.که باز هم نوعی کلی گویی است.که که شاید نیاز به توضیح بیشتر داشته باشد.
      و این که من به عنوان کسی که به صورت مستقیم و غیر مستقیم در مورد عملکرد مکانی فرهنگی اطلاع دارم باید فرهنگی سخن بگویم آسمان به ریسمان بافتن و به نوعی مغالطه است.و باعث می شود از اصل مطلب دور بمانیم.

 8. با سلام…
  نظر همه صحیح اما عدف اصلی این گزارش معرفی ارائه خدمات کانون است.
  به نظر من نام کانون از کانون فرهنگی و تربیتی داریون باید به کانون ورزشی تغییر پیدا کند با این شرایط.
  سالها پیش ما که میرفتیم کلاس قرآن و احکام هم داشت ولی الان در هیچ یک از مکان های فرهنگی داریون چه کانون و چه مجتمع فرهنگی کلاسی برای سنین کودک و نوجوان و با عنوان قرآن و احکام اسلامی متاسفانه برگزار نمیشود.

 9. باسلام در جواب مصطفی عزیز . در ماه مبارک رمضان محفل انس با قران در مجتمع فرهنگی وبعد از ماه مبارک رمضان محفل انس با قران در منازل ویژه خواهران عصر روزهای سه شنبه برگزار می گردد . در فصل تابستان کلاسهای اموزش قران و کلاسهای اخلاق و احکام هفتهای دو جلسه در مجتمع فرهنگی برگزار می گردد . در ماه مبارک رمضان کلاسهای احکام و قران توسط روحانیون اعزامی جهت نوجوانان در مجتمع دایر می باشد .

 10. باسلام بهتر است از اول نظریات توهین و تهمت آمیز در سایت منتشر نشود تا فضای این سایت معتبر به بی ادبی برخی افراد آلوده نشود

 11. درود بر تمامی دوستان
  هر دو نهاد تربیتی و فرهنگی داریون یعنی هم مجتمع فرهنگی گلهای باغ نبوت و هم کانون فرهتگی تربیتی وحدت …از زحمتکشان عرصه ی فرهنگ و تربیت نوجوانان منطقه داریون هستند و زحمات انها بر هیچ کس پوشیده نیست.دوستان توجه داشته باشند که شاید برخی افراد قصد تفرقه افکنی بین این دو نهاد شوند.لذا بر ماست که هوشیار و اگاه و بیدار باشیم و به این بدخواهان و تفرقه اندازان جولان ندهیم….باز هم سپاس از دیدگاههای تمامی دوستان

  1. با سلام خدمت آقای زارع
   در داریون در حال حاضر سه نهاد کانون فرهنگی تربیتی (که در واقع برای همه دانش آموزان یک نوستالژی است )مجتمع فرهنگی و خانه نیکوکاری وجود دارد که هم فضای فیزیکی مناسبی دارند و هم نیروهای پرتلاش. و تا جایی که من خبر دارم هیچ گونه اختلافی هم بین این نهاد ها وجود ندارد و نخواهد داشت.و اصلا هیچ کس این توان را ندارد که بخواهد این میان تفرقه افکنی کند.و شاید بهترین راه حل این باشد که بین مسولان این سه نهاد جلساتی صورت گیرد و حتی برنامه های مشترک انجام گیرد تا دانش آموزان بتوانند بهترین وجه از این فضاها و امکانات استفاده کنند.و البته از شما هم به عنوان یک نیروی فرهنگی با تجربه انتظار است در کنار حمایت زبانی از این نهاد ها در برنامه های اجرایی نیز حضور پیدا کنید.
   باتشکر

   1. درود بر شما…شهروند جوان و سپاس از دیدگاههای سازنده تان…بنده به عنوان یک عضو کوچک از جامعه ی فرهنگیان داریونی در هر جلسه یا مراسمی که دعوت شده ام حتی الامکان حضور یافته ام .اما متاسفانه بسیاری از جلسات برگزار می شود و نه من اطلاعی پیدا می کنم و نه دیگر اساتید صاحب نظر که تجربیاتشان از این بنده ی حقیر بسیار بالاتر است. همچنین برخی افراد با شایعه پراکنی و ایجاد یک جو رقابتی منفی باعث دلخوری و نفاق بین کارکنان زحمتکش این نهادها می شوند که خود جای تامل دارد.روی همرفته با جنابعالی موافقم باید جلسات هم اندیشی در زمینه کارهای فرهنگی و تربیتی و…برگزار شود و با دعوت از تمامی صاحبنظران با یک برنامه ی هماهنگ و منسجم راه چاره ای پیدا شود برای اوقات فراغت نوجوانان و جوانان دانش آموز و غیر دانش آموز تا از این پتانسیل عظیم داریون بتوان در آینده به نحو احسن در راه آبادانی و سلامت فکری و جسمی و روحی روانی شهروندان استفاده کرد.سپاس از شما

 12. توهین ،تهمت و تخریب خبرنگاران توهین به سایت داریون نما است و کسی حق ندارد چنین اجازه ای را به خود بدهد .

  1. “توهین ،تهمت و تخریب خبرنگاران توهین به سایت داریون نما است” , و شاید هم بعد بگویید این بی احترامی به مردم منطقه و بعد هم کل مردم ایران و جهان است.
   هم وطن عزیز کدام توهین؟ کدام اهانت؟ کدام تخریب؟ از این تعمیم های نابجا و کلی گویی پر طمطراق تا کنون چه طرفی بسته ایم که چنان بدان دلبسته ایم.
   من قبول دارم که گاهی تند انتقاد می کنم اما هیچگاه قصد توهین نداشته ام و موضع خود را هم که قبلا نسبت به سایت داریون نما گفته ام.
   اما برخی دوستان انتظار صحبت با ملایمت و متانت بیشتر داشتند از کسی که از طرف مجتمع فرهنگی صحبت می کند.اما اتفاقا صدای من را از سمت غیر فرهنگی ترین جاها تلقی کنید.از محل های مصرف مواد مخدر و از پاتوق های سرگردانی جوان های شهرمون.شاید این تندی سرچشمه از همین درد و رنج جوان امروز که سرگردانی امانش را بریده است دارد. تا کی باید چشم بر واقعیت بست.دوستان نباید خفت که حرم در پیش است و حرامی در پس. من چند سال آینده داریون را می بینم که همین نوجوانان و جوانان امروز جامعه غالب آن می شوند و مسولیت تربیت نسل های بعدتر را بر عهده می گیرند.اگر غفلت کنیم چیزی جز حسرت و پشیمانی عایدمان نمی شود. و تمام حرف من در دیدگاه ها همین بوده است و بس که ما اکنون یک فضای مجازی به نام همین سایت و چندین و چندین فضای واقعی مانند کانون و مسجد و مجتمع و … داریم که باید پویاتر عمل کنند.اگر گزارشی نوشته می شود اگر انتقاد و بررسی عملکردی صورت می گیرد باید به این هدف که کمک به نسل آینده داریون هست توجه شود.اگر فعالیتی فرهنگی انجام می شود باید از نوجوانان و جوانان استفاده حداکثری شود تا جایی که خودشان اجرا کننده ونظم دهنده برنامه فرهنگی برای هم سن و سالانشان باشند.نه اینکه همواره تنها به عنوان یک مخاطب صرف باقی بمانند.

 13. با سلام .گزارشی از مجتمع فرهگی تهیه کرده ام . انتشار یا عدم انتشار آن برعهده مدیریت محترم سایت می باشد . هرگاه ایشان صلاح بدانند منتشر می کنند . البته مدیریت محترم سایت مجبور و ملزم به انتشار مطالب یا گزارش های ارسالی نیستند .

 14. اما در پاسخ داریون نما خواستم در زیر آخرین دیدگاهش پیام بگذارم که امکان پذیر نبود لذا در این جا ادامه می دهم:
  در این شکی نیست که شما همواره در انتشار بی کم و کاست نظرات صداقت به خرج داده اید و من همواره بدین گواهی می دهم.و از شما نهایت تشکر را دارم.اما چند نکته:
  1- در مورد اینکه من از عبارات نادرست در دیدگاهم استفاده کرده ام به هیچ وجه با شما هم داستان نیستم.زیرا اگر هزار بار دیگر هم شما چهره ها را بدان شکل دربیاورید من از همین واژه استفاده می کنم مگر اینکه شما واژه ای دیگر را پیشنهاد کنید.البته در همان دیدگاه هم گفتم اگر به جای آن از کاریکاتور استفاده شده بود مطمئنا می گفتیم بامزه ترین.
  اما کوتاهترین دیوار: زیر ذره بین داریون نما را که خاطرتان هست که الحق و الانصاف می توانست ایده خوبی باشد اگر ادامه پیدا می کرد.که متاسفانه در همان اول راه فقط با بررسی عملکرد مجتمع به کارش پایان داد.البته هنوز هم اعتقاد دارم که آن بررسی بر پیشرفتی که مجتمع فرهنگی داشته موثر بوده است.
  2-اما پرسیده اید کدام اداره؟ کدام متولی؟باور کنید وجود دارد اگر بنشینید و لیست کنید از شهرداری و شورا و آموزش و پرورش و تربیت بدنی و بسیج و ستاد نماز جمعه و متولیانی که در این فضاها مشغول به کارند تا همان آبفا و اداره برق و گاز و مخابرات و بانک ها می بینید که کم هم نیست.هر چند که می دانیم این کار سخت و طاقت فرساست.اما باز هم با شما موافق نیستم که می گویید چون برخی از این ادارات کیفیت عملکردشان به دستگاه های دیگری مربوط می شود جای نقد چندانی نمی ماند.چون بخش اعظمی از عملکرد این ادارات بازخورد منطقه ای دارد و این سایت به عنوان سایت منطقه داریون باید پیگیر مطالبات مردم باشد. و بدانیم که در انتقاد منصفانه هیچ خط قرمزی در قبال هیچ نهاد و فردی وجود ندارد.
  قلمتان همواره پویا

 15. با سلام .کاش شهروند جوان خودش را با نام واقعی معرفی می کرد تا ما بدانیم که ایشان چه گلی به سر جوانان و نوجوانان شهرنمان زده اند ؟ ایشان چه عملکرد مثبتی داشته که دیگران نداشته اند ؟ ایشان که اینقدر اهانت را انتقاد می نامد آستانه تحملش خودش چقدر است ؟ کسی که می خواهد یک جوال دوز به دیگران بزند اول باید یک سوزن به خودش بزند ! این آقای شهروند جوان ظاهرا طالع بین هم هستند چون از آینده هم خبر دارند ! یا اینکه نماینده تام الا ختیار تمام جوانان می باشد . اما اینکه گفته اید عملکرد سایر نهاد ها و ادارات بررسی نشده است . کافی است نام ادارات مورد نطرخود را در سایت داریون نما « سرچ » کنید می بینید در این سایت چه مطالبی وجود دارد . هیچ نهادو اداره ای وجود ندارد که در داریون نما درباره اش مطلب انتقادی وجود نداشته باشد . داریون نما سایت بی طرفی است که با صداقت کامل و بدون هیچ گونه چشم داشت و توقعی فعالیت می کند و نباید در مورد آن بی انصافی کرد . .

  1. سلام.
   ممنون.حق با شماست.اما تمام دیدگاه ها را بخوانید اگر پیشنهاد یا انتقادی جدید به نظرتان رسید ارایه دهید تا همگان استفاده کنند.و شاید این دوباره خواندن به شما کمک کند بدانید که من تنها در جایگاه یک مخاطب توقعم را گفتم.اما انگار شما اشتباه گرفته اید و دارید یک مدیر کلان امور فرهنگی را مواخذه می کنید. که البته شاید بد نباشد مسئولان و متولیان فرهنگی شهرمون به سولات بجا و سنجیده شما پاسخ بدهند.

 16. باسلام . به گفته ی سایت داریو ن نما قرار بر این شد کاریکاتور مسئولین منطقه داریون در سایت نمایش داده شود .ما منتظریم

 17. باسلام .میخایم شهامت را از مسئول سایت داریون نما یاد بگیریم .هر چی باشه ایشون بزرگتر ما هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا