ديدگاههمه

خوش استقبال و بد بدرقه….؟

نمیدونم کسی اطلاع داره یا نه که امام جمعه داریون از داریون به سعادت شهر ارتقا رتبه گرفت و منتقل شد.

ولی براستی آیا واقعا کسی نمی دونست؟ من که بعید میدونم کسی نمیدونست, دیشب یه سوال ذهن من رو مشغول کرد چرا وقتی امام جمعه داریون به داریون اومد استقبال گرمی ازش شد و در مدت اقامتش در داریون همواره مردم و اعضا ستاد همراهش بودن و همراهیش کردن ولی به وقت رفتنش حتی کسی بدرقه اش هم نکرد.

حضور متفاوت امام جمعه داریون در دیدار ائمه جمعه کشور با رهبر معظم انقلاب

امام جمعه داریون صبح دیروز ساعت ۶صبح از داریون به مقصد سعادت شهر عزیمت کرد ولی چرا کسی به بدرقه ایشان نیامد نمیدانم, این سوال ذهن من رو مشغول کرده که چرا مردم ایشان را بدرقه نکردند در این بین تنها کسانی که به بدرقه ایشان رفتند همسایه های ایشان بودند,به راستی ایا یک کاسه اب و قران برای بدرقه ایشان که زحمت زیادی برای داریون کشید کار زیادی بود؟

چرا؟
لطفا پاسخ سوال من را بیابید

امضا:محفوظ

5 دیدگاه

 1. درود بر شما….این موضوع بر می گردد به ناهماهنگی و کم کاری دفتر امام جمعه…ساعت شش صبح مردم نمی توانند جهت بدرقه حاضر شوند! اگر مسولین مربوطه ضمن اطلاع رسانی دقیق و به موقع ساعت مشخص و مناسب و معینی را به همشهریان اطلاع می دادند به قطع بسیاری از مردم در بدرقه شرکت می کردند. اصلا کسی از زمان دقیق رفتن حاج اقا عزیزی امام جمعه محترم و محبوب اطلاع نداشت. که اگر داشتند صدرصد حضور می یافتند زیرا همه مردم منطقه داریون امام جمعه حاج اقا عزیزی را دوست داشته و در صورت برنامه ریزی و اطلاع رسانی و انتخاب یک زمان مناسب حضور خود را در این مراسم به طور باشکوه ثابت می کردند…با سپاس از داریون نما

 2. خدا رحمت کند مرحوم شیخ رضایی می گفت : مردم داریون خوش استقبال و بد بدرقه هستند !

 3. با سلام…
  اولا: که ایشان فقط فعلا خودشان در سعادت شهر مستقر شده اند و فکر میکنم تا انجام کارهای اولیه خانواده ایشان در داریون هستند.
  دوما: واقعا من که دلم میخواست بدرقه کنم از کجا باید میفهمیدم. نه در نماز جمعه اعلام شد و نه در…
  سوما: شاید ایشان شخصا تمایلی به حضور و بدرقه مردم داریون نداشته باشند. چراکه لابد این را شنیده اند( مردم داریون خوش استقبال و بدبدرقه هستند.)

  1. باسلام خدمت تمامی دوستان .
   از انجا که انتشار اینگونه خبرها نیاز به تحقیق بیشتری است. انتظار می رود دوستان حساسیت بیشتری جهت مطرح کردن این گلایه ها به خرج دهند .
   با توجه به ویژگیهای شخصیتی هر فرد می توان انتظار رفتارهای متفاوتی از ان شخص داشت .جناب اقای حجت الاسلام والمسلمین عزیزی امام جمعه محترم سابق شهر داریون زمان ورودشان به د اریون تنها با مسئولین شورای سیاستگذاری قدم به این شهر نهادند . همین مسئله در ورود به شهر سعادتشهر نیز اتفاق افتاد . واین صلاحدید خودشان بود که کسی جهت بدرقه و تشریفات این چنینی حضور نداشته باشند .وگرنه اگر شما همان اعضای ستاد نماز جمعه را در نظر بگیرید گه در زمان بدرقه بخواهند ایشان را همراهی کنند تعداد کثیری خواهد شد . پس تنها دلیل عدم برگزاری مراسم بدرقه،فروتنی و مناعت طبع ایشان بوده است که چنین اجازه ای را ندادند . اما جهت پاسداشت زحمات هفت ساله ایشان در منطقه داریون،شایسته است در مراسم معارفه امام جمعه جدید به بهترین وجه از ایشان قدر دانی بعمل آید.که البته این بار می بایست از طریق تریبون نماز جمعه اطلاع رسانی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا