گزارشهمه

رضایت مردم کامفیروز از شهردار داریونی این شهر/نصب پلاکارد کامفیروزی ها برای تشکر از مهندس جوکار در ورودی این شهر

کارهای عمرانی که تاکنون مهندس جوکار شهردار داریونی کامفیروز در این شهر انجام داده باعث شده تا کامفیروزی ها حسابی از شهردار خود رضایت داشته باشند.

به گزارش داریون نما اخیرا هفته نامه عصر مرودشت گزارشی از فعالیت های مهندس جوکار در شهر کامفیروز منتشر کرده که به پیشنهاد یکی از دوستان و به جهت داریونی بودن مهندس جوکار این گزارش را منتشر می کنیم. ان شالله که انجام چنین کارها و خدماتی برای سایر شهرهایی مانند کامفیروز نیز انجام شود!

kam

به گزارش هفته نامه عصر مرودشت در پی انجام عملیات نوسازی و بهسازی معابر شهر کامفیروز از جمله بهسازی و نوسازی خیابان امام زاده ابراهیم(ع)،روکش خیابان امام خمینی (ع) به ارزش 370 میلیون تومان، جمعی از مردم این شهر ،خانواده معظم شهداحضور همراه باامام جمعه کامفیروزباحضوردردفتر شهردار از تلاشهای شورای ا اسلامی ، شهردار و پرسنل شهرداری تقدیر کردند .

در این دیدار ، شهروندان کامفیروزی با تاکید بر جایگاه ویژه شهرکامفیروز در عرصه های مختلف انقلابی و اقتصادی کشور به ویژه در بخش کشاورزی خواستار تداوم روند توسعه شهر کامفیروز با استفاده از ظرفیت های موجود شدند.

مهندس جوکار شهردار کامفیروز نیز در این دیدار کسب رضایت مردمی از عملکرد شهرداری را بزرگترین افتخار شهرداری کامفیروز دانست که به لطف الهی و حضور مردم تحقق یافته است و آن را حاصل قدرشناسی و فرهنگ بالای مردم شهر کامفیروز قلمداد کرد و به مسیولیت خود در قبال این محبت و قدرشناسی مردم تاکید نمود.

joukar
وی با تقدیر از همکاری و همراهی مردم با مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر کامفیروز اقدامات انجام شده را حاصل تصمیمات و پیگیری های اعضای محترم شورای اسلامی شهر کامفیروز و تلاش پرسنل شهرداری دانست.
شهردار کامفیروز تصریح کرد ؛ با دلگرمی و همراهی و محبت مردم بزرگوار شهر کامفیروز، این شهرداری قطعا با تلاش و برنامه ریزی بیشتری برای جلب رضایت مندی شهروندان فهیم کامفیروز خواهد پرداخت.

personel
وی با تقدیر از زحمات و تلاش های کلیه مسیولین بخش و شهرستان ومهندس برومندی نماینده محترم شهرستان در مجلس و حجت‌الاسلام اسماعیل زاده امام جمعه بخش کامفیروز، از مراحل پایانی طرح دو میدان به نام های شهدا و امام حسین و کمربندی شهر خبر داد.
مهندس جوکار همچنین راجع به ارتقاء ناوگان خدمات شهری شهرداری کامفیروز نیز گفت ؛ در هفته آینده یک دستگاه گریدر به ارزش 560 میلیون تومان وارد مجموعه ناوگان خدمات شهری کامفیروز خواهد شد.

pelakard

پلاکارد بزرگی که مردم کامفیروز برای تقدیر از مهندس جوکار در ورودی این شهر نصب کرده اند

شهردار کامفیروز همچنین با توجه به نبودن خودرو حمل متوفی در شهر کامفیروز از پیگیری برای تامین آن خبر داددرخصوص سایت دفن زباله نیز جوکار افزوددرمراحل پایانی اخذ مجوز سایت اصولی دفن زباله طبق طرح زیست محیطی هستیم که باپیگیریهای انجام شده مکاتباتی جهت تامین منابع مالی نیزازسوی استانداری انجام شده است.

5 دیدگاه

    1. سلام باور کنید که از مهندسین بومی اگر استفاده بشه هم بهتر خواهد شد هم حرف وحدیث در مورد شوراها وتبانی با افراد غیر بومی کمرنگ خواهد شد. از شهرداری جز کار عمرانی مگر چه میخواهیم بله تشکر خوب است ولی روکش آسفالت این همه سروصدا وبنر وهزینه نمی خواهد.

  1. با سلام
    خدا قوت به مهندس فعال و مردمي آقاي جوكار و آفرين به مردم قدرشناس و فهيم كامفيروز
    ايشان زماني كه در شهرداري داريون حضور داشتند كليه كارهاي عمراني بعهده ايشان بود و همان زمان شاهد كارهاي عمراني خوبي بوديم از جمله ميدان ورودي و مسير شهداي گمنام و…
    اميدواريم مهندس جوكار هركجا باشند همچنان موفق و سربلند باشند ان شاء الله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا