داريون نما

عیادت از یک فرهنگی دلسوز+عکس

روز گذشته فرصتی دست داد تا از معلم خود که مدتی است در اثر واژگونی خودرو دچار سانحه و آسیب دیدگی شده عیادت کنیم.

همانگونه که قبلا اینجا(سانحه برای یوسف بذرافکن) خبرش منتشر شد. این فرهنگی عزیز و دلسوز بر اثر واژگونی خودرو یکی از مهره های کمرش شکسته است.

خلاصه اش این می شود که خودرو سواری به رانندگی اسکندر مردانه به همراه یوسف بذرافکن در راه بازگشت به سمت داریون واژگون می شود.

bazrafkanyosef20

در اثر این حادثه به اسکندر مردانه آسیبی نمی رسد اما یکی از مهره های کمر یوسف بذرافکن می شکند به نحوی که او فعلا قادر به راه رفتن نیست و باید استراحت مطلق داشته باشد.

دیروز به نمایندگی از تحریریه سایت داریون نما از این عزیز عیادت کردیم. امیدواریم یوسف بذرافکن هرچه سریع تر بهبودی اش به صورت کامل حاصل شود.

4 دیدگاه

  1. درود بر شما…خدا انشالله هر چه سریعتر ایشان را شفا دهد.جای خالی ایشان در شورای حل اختلاف به شدت احساس می شود

  2. با سلام از مدیر و نویسندگان و کاربران سایت داریون نما ، اصحاب مسجد امام محمد تقی علیه السلام ،تمام دوستان ، همکاران فرهنگی ، همشهریان ، اقوام و خویشاوندان ،اعضای شورای حل اختلاف ونمایندگی که با عیادت از حقیر این بنده کمترین را مورد لطف قرار داده اند نهایت تشکر و سپاس را بعمل می آورم برای تمام این عزیران سلامتی و سعادت همیشگی آرزومندم از خداوند متعال استدعا دارم که تمام این بزرگواران از هر گونه حادثه محفوظ بدارد . در چنین شرایطی است که آدمی دوستان واقعی خود را می شناسد چون در شر ایط سخت و دشوار انسان به ابراز محبت و دعا نیاز بیشتری داردو بخاطر همین است که ثواب عیادت بسیار فراوان است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا