اخبارهمه

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی جدید در داریون+تصاویر

زنگ آغاز سال تحصیلی جدید به میزبانی آموزشگاه معلم شهید نادر خوش نژاد به صدا درآمد.

 به گزارش داریون نما مراسم آغازسال تحصیلی95-96 راس ساعت هفت و 30 دقیقه سوم مهرماه در آموزشگاه شهید نادر خوش نژاد و با حضور مسوولین شهر داریون و دانش آموزان این مدرسه  برگزار شد.

zang

 این مراسم با تلاوت آیاتی از قرآن کریم و نواخته شدن سرود مقدس جمهوری اسلامی  آغاز شد. در ابتدای این مراسم علی زارع مدیر آموزشگاه شهید خوش نژاد پیرامون آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس سخنانی ایراد کرد؛وی از مسولین شهر داریون که در این مراسم حضور داشتند تقدیر کرد.

در ادامه محمد زارعی مسوول نمایندگی آموزش و پرورش داریون نیز اغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس را تبریک گفت و  از مسوولین حاضر در جلسه قدردانی کرد.

گفتنی است  زنگ شروع سال تحصیلی جدید توسط برادر بزرگوار شهید نادر خوش نژاد نواخته شد.

telegram-0

3 دیدگاه

  1. با سلام آغاز سال تحصیلی جدید را به مسئول و کارکنان نمایندگی آموزش و پرورش داریون، همه فرهنگیان مدارس منطقه داریون اعمم از معلمین و مسئولین در تمام مقاطع و پایه ها و دانش آموزان این مدارس تبریک می گویم و امیدوارم با تلاش مسئولین مربوطه امسال دیگر شاهد کمبود معلم نباشیم. انشاالله.

  2. خوشبختانه امسال معلم در همان شهریور ماه تامین شد و الان مدرسه ما(شهید خوش نژاد هیچ گونه کمبود معلمی ندارد. جا دارد از مسولین ناحیه 4شیراز و نمایندگی آموزش و پرورش که در این امر اهتمام ویژه ای داشتند…تشکر و قدردانی کنم…

  3. سلام…
    آقای زارع عزیز، برادر من در مدرسه ای که شما مدیریش هستید درس میخواند اما او میگوید که هنوز چند تن از معلمان مشخص نیستند.
    شنیدم که او میگفت مثلا معلم ریاضی که تجربه اش ریاضی است آمده و معلم فارسی شده…
    این واقعیت دارد؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا