اخبارهمه

امام جمعه موقت داریون:دو نامزد انتخابات آمریکا خیلی احمق هستند!

خبرنگار:خلیل اسدی|

نماز جمعه این هفته منطقه داریون با حضور انبوه مردم ـ روحانیون و مسئولین شهر و روستا به امامت حجه الاسلام و المسلمین سیدعباس بنی هاشمی امام جمعه موقت برگزار شد.

خطیب موقت جمعه در ابتدای خطبه اول نمازگزاران را ضمن دعوت به تقوی الهی و دوری از محرمات، تقوی را تنها عامل بازدارنده انسان ها در مقابل هر گونه خطا، گناه و معاصی دانست.

حاج آقا بنی هاشمی ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام سجاد علیه السلام به نمازگزاران با بیان زندگی پر برکت آن امام همام گفت: زندگی آن امام بزرگوار را می توان به دو دوره تقسیم کرد. دوره اول که از کودکی تا 23 سالگی که در کنار خانواده و از لطف و برکت پدر بزرگوارشان استفاده می کردند. اما دوره 35 ساله دوم که از واقعه کربلا تا پایان عمر شریف آن حضرت است. که همراه با حزن و اندوه و گریه بوده است. و آن حضرت مسئولیت داشتند که نگذارند خون بنا حق ریخته شده اباعبدالله و اولاد و اصحاب آن حضرت پایمال شود و  چهره واقعی بنی امیه و آل مروان را رسوا کردند و آن حضرت حقایق را در قالب اذکار ـ ادعیه و دعا برای مردم بازگو می کردند و کتاب گرانقدر صحیفه سجادیه بزرگترین اثر عرفانی اخلاقی و اجتماعی آن حضرت است.

خطیب موقت جمعه در باب مسائل سیاسی ضمن محکوم کردن جنایات رژیم آل سعود در کشتار مردم مظلوم یمن اینگونه جنایات را یادآور جنایات شمر و یزید دانست و افزود: حقیقتا رژیم آل سعود و آمریکا و اسرائیل مصداق بارز شمر و یزید زمان هستند.

حاج آقا بنی هاشمی به دو نامزد ریاست  جمهوری آمریکا که در تبلیغات خودشان دشمنی و کینه توزی با جمهوری اسلامی را در دستور کارشان قرار داده اند اظهار داشت: این دو نامزد چقدر احمق هستند و نمی دانند که با این چیزها چیزی جز بدنامی و نفرت عایدشان نمی شود. و به فکر ملت خودشان باشند که در بطن کشورشان مشکلات اقتصادی و خانوادگی زیاد وجود دارد.

وی همچنین گفت: شما بارها امتحان کردید که با این ملت نمی شود با زبان تهدید صحبت کرد چون ملت ما الگو و اسوه هایی همچون اباعبدالله الحسین علیه السلام و امام سجاد علیه السلام و زینب کبری سلام اله علیها دارند.

telegram-0

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا