ديدگاه

داريون و دزدي در روز روشن!

نوشته:روح الله قرباني/

ظهر جمعه بود به سوی مصلای نماز جمعه حرکت کردیم در راه که می رفتیم شور و شوق نماز گزاران  که در راه نماز دشمن شکن جمعه بودند قابل احساس بود.

 به مصلا رسیدیم الحمدالله نماز جمعه مثل همیشه با حضور نمازگزاران محترم با حال  و هواي خاصي بود. خطیب محترم جمعه آمد وپس از ایراد خطبه ها و خواندن  نماز  به سمت منزل در حرکت بودیم همینطور که در راه بودیم به یکباره صدای فریاد بلندی به گوش رسید که فریاد مي زد ” بگیر، بگیرش دزد،دزد “سرم را به این طرف و آن طرف چرخاندم متوجه موتور سواری شدم که در حال فرار است و بعد از لحظاتی یک موتور سوار از راه رسید و فرزند مغازه دار مال باخته با زحمت فراوا ن موتور را به امانت گرفت و به تعقیب  دزد فراری رفت جلو رفتم و سلامی کردم  وپس از لحظه ای که مغازه دار آرام تر شد  گفتم آقای حاجی چه خبر؟مغازه دار با عصبانیت  گفت” دزدی تو روز روشن!”

 بعد از چند دقیقه گفتگو با مغازه دار متوجه شدم که جناب دزد یک جاروی دستی را برداشته و فرار کرده است من و مغازدار و چند شاهد دیگر این قضیه منتظر برگشتن فرزندش بودیم تا ببینیم آیا موفق به گرفتن دزد شده یا نه.بعد از مدت كوتاهي فرزند مغازه دار آمد و گفت موتوری که امانت گرفته بود بنزین تمام کرده و نتوانسته دزد را بگيرد و خلاصه اينكه دزد فرار كرده بود.

راستش تا حالا در داريون دزدي توي روز روشن نديده بوديم كه متاسفانه آن را  هم ديديم. كاش نيروي محترم انتظامي در شهري به بزرگي داريون اقدام به راه اندازي يك كلانتري  مي كرد.

6 دیدگاه

  1. وجود يك كلانتري در شهري به بزرگي داريون خيلي خيلي لازم است. به نظرم اين مساله بايد دوباره در خطبه هاي نماز جمعه مطرح گردد

  2. بابا جان اومدن سر زمین ما ستون های بتونی رو بردن که الان یک هفته هست تو این سرما شب باید بریم تو ماشین تا صبح بلرزیم کاش یکی بفکر چاره بود

  3. چطور شما تابه حال دزدي توي روز روشن نديديد جارو كه چيزي نيست ما از جلوي در خونمون منبع آبمون رو دزد بردما از اين منبع براي كارهاي ساخت و ساز استفاده مي‌كرديم البته اين قضيه مربوط به 10 سال پيش مي شه.

  4. وقتی سیمهای برق خیابان اصلی را پریشب باز میکنن ومیبرن باید هم دزدان محترم جسور بشن و در روز هم جارو ببرن.باید در شبها پاسگاه گشت بگذارد ان هم نه یک شب و دوشب بلکه هر شب. البته به نظر من نيروهاي پاسگاه دودج زحمت خودشونو مي كشن اما فكر كنم تعداد نيروهاشون واسه يه منطقه بزرگي مثل داريون كمه. داريون خودش احتياج به يك پاسگاه و كلانتري داره. .اون بیچاره جارو دزد هم توقع جارو برقی که نداشته یک جارو دستی میخواسته وشانس اوردیم که جارو برقی نخواسته!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا