اخبار

اخباری کوتاه از نمایندگی آموزش و پرورش داریون+تصاویر

خبر اول:

با حضور حاج آقا اسدی امام جمعه وعلیرضا بذرافکن مسئول  ستاد نماز جمعه منطقه داریون ، زارعی مسئول ، خلف زاده کارشناس پرورشی نمایندگی آموزش و پرورش داریون و همچنین مدیرومعاونین و آموزگاران در دبستان ولیعصر (عج) جلسه پرسش و پاسخ در دبستان ولیعصر(عج) تشکیل شد. در این جلسه امام جمعه داریون به سوالات دینی-عقیدتی –سیاسی- تربیتی- و اخلاقی  دانش آموزان پایه های چهارم ،پنجم و ششم پاسخ داد.

خبر دوم:

کارگاه آموزشی با موضوع ارزشیابی توصیفی و آموزش ریاضی مقطع ابتدایی جهت تمام کارکنان و آموزگاران دبستان های منطقه داریون در دبیرستان امام حسین(ع)برگزار شد..

این کارگاه توسط نمایندگی آموزش وپرورش داریون و با همکاری آموزش ابتدائی ناحیه4شیرازو با حضور خواهر نجاتی وبرادر عبدالهی از سرگروههای محترم آموزشی اداره کل آموزش وپرورش استان فارس  تشکیل شد.

خبر سوم:

جلسه پرسش و پاسخ در دبیرستان امام حسین (ع) جهت دانش آموزان این آموزشگاه با حضور حاج آقا اسدی امام جمعه ، علیرضا بذرافکن مسئول ستاد نماز جمعه ، زارعی مسئول و شیروانی کارشناس نمایندگی آموزش و پرورش داریون برگزارشد.

 در این جلسه امام جمعه منطقه داریون دانش اموزان را در زمینه های تربیتی-اخلاقی- دینی-مذهبی و سیاسی واعتقادی ارشاد و به سوالات مختلف آنها پاسخ داد. در پایان نیز نماز جماعت  با حضور دانش آموزان و کارکنان در نماز خانه مدرسه  به امامت حاج آقا اسدی اقامه و بعد از نماز نیز احکام مربوط به نماز جماعت توسط امام جمعه محترم بیان شد.

namaiandegiamozesh5

telegram-0

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا