اخبارهمه

ادامه روند بارش باران در اکثر مناطق فارس

خبرنگار:علی مختاری|

 رییس اداره پیش بینی هواشناسی فارس گفت: براساس بررسی نقشه های هواشناسی ،امروزبارش ها باران در نواحی غربی ،شمال غربی و مرکز فارس تا صبح سه شنبه ادامه خواهد یافت .

فرید اسماعیل زاده دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اساس بررسی های همدیدی هواشناسی و جوی ،میزان بارندگی از بعداظهر سه شنبه (بیست و شش بهمن )تا عصر چهارشنبه در مناطق شمالی ،غربی و مرکزی کاهش پیدا خواهد کرد.

baran
وی خاطرنشان کرد: اما از عصر چهارشنبه جاری سامانه متراکم و پر بارش جدیدی فضای استان را تحت تاثیر قرار خواهد داد که این فعالیت موجب بارندگی قابل ملاحظه ایی در روزهای پنج شنبه (بیست و هشت بهمن ماه )تا صبح شنبه آینده ادامه خواهد شد.
وی در خصوص میزان بارش ها در فارس بیان داشت: از اواخر شب گذشته تا ساعت 6.30دقیقه صبح امروزشهرهای فیروزآباد با 32.6میلی متر،قیروکارزین 33.3 و فراشبند با 32 میلی متر به ترتیب بیشترین بارش ها را داشته اند.
اسماعیل زاده ادامه داد: در همین مدت بازه زمانی ،کمترین بارش ها نیز در شهرهای آباده صفر میلی متر، ایزدخواست 2. و صفاشهر نیز 6.5 میلی متر گزارش شده است .
وی بیان داشت: در همین مدت سد دروزن 23.8میلی متر و شیراز نیز 16.4میلی متر بارندگی داشته، ضمن اینکه در 3سانتی متر برف نیز در سپیدان به زمین نشسته است.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا