ديدگاههمه

بقیه اش را هم کاربران داریون نما بگویند : چه اشکالی دارد ….!؟

مدتی پیش یکی از کاربران داریون نما با نام مستعار “غلام” در بخش دیدگاه های سایت و پیرو مطلب شهرک صنعتی داریون دیدگاهی نوشت.

“غلام” نوشته:”در سایت صدای خرامه خواندم که شهرک صنعتی خرامه افتتاح می شود . حالا چه اشکالی دارد یک شهرک صنعتی چند کیلومتر آن طرف تر ،در شهرستان خرامه افتتاح بشود .”

حالا اما سهیل شمس یکی دیگر از کاربران داریون نما پاسخی به دیدگاه این کاربر داده است که در ادامه مشاهده می کنید:

“به نوبه ی خود اظهار رضایت شما هم زادگاهی عزیز را از افتتاح شهرک صنعتی خرامه در چند کیلومتری زادگاهمان، تحسین می کنم و این طرز فکر و اندیشه را دلیل بر بصیرت و بینش و آگاهی، دید باز و قلب رئوف و مهربان شما می دانم.

shahrak1عکس تزیینی است

نه تنها اشکالی ندارد که خیلی هم خوب و پسندیده است. این خبر نه تنها مردم خوب و پر تلاش خرامه که مردم فهیم و آگاه منطقه ی داریون را هم خوشحال کرده است. ما اهالی منطقه ی داریون هم، خود را در شادی و شور و شعف همسایه عزیز و پر تلاشمان خرامه، شریک می دانیم و این موفقیت را صمیمانه به آن ها تبریک می گوییم.

… اما چه اشکالی دارد روزی هم خرامه ای ها بگویند چند کیلومتر آن طرف تر ما، شهرک صنعتی داریون هم افتتاح شد و به ما تبریک بگویند !؟

چه اشکالی دارد عده ای از جوانان منطقه ی داریون هم در شهرک صنعتی که در شهر خودشان و متعلق به خودشان است در نزدیکی خانه و کاشانه ی خودشان سر کار بروند !؟

چه اشکالی دارد سرمایه گذاران خرد و کلان داریونی در پروژه های صنعتی و تولیدی شهرک صنعتی که متعلق به خودشان است، سرمایه گذاری کنند !؟

چه اشکالی دارد دانشجویان و حتا دانش آموزان منطقه ی داریون در برخی از واحدهای صنعتی شهر خودشان کارآموزی داشته باشند !؟

چه اشکالی دارد فارغ التحصیلان داریونی در صنایع محلی خودشان جذب کار شوند !؟

چه اشکالی دارد دانشجویان دانشگاه آزاد داریون در رشته های مورد نیاز شهرک صنعتی داریون ادامه تحصیل دهند !؟

چه اشکالی دارد دانش آموختگان و صاحبان فکر و اندیشه، با کمک و حمایت صاحبان سرمایه و فراهم بودن بستر مناسب، دانش و تجارب خود را در راه اندازی صنایع کوچک و بزرگ در شهرک صنعتی داریون به کار گرفته و عملی سازند !؟

چه اشکالی دارد متخصصان و دانش آموختگان داریونی از اقصا نقاط کشور، دست به دست هم دهند، گه گاه دور هم جمع شوند ، با هم همفکری کنند و اندکی از دانش و تجارب خود را هم در راه پیشرفت صنعتی شهر و دیار خودشان، به کار گیرند !؟

چه اشکالی دارد کسب و کار اهالی به واسطه ی گردش چرخ کارخانه هایی که متعلق به خودمان است رونق بگیرند !؟

چه اشکالی دارد شهرداری داریون از گردش چرخ صنعت، منتفع شود و با دست پرتر، بیش تر و پر تلاش تر به عمرانی و آبادی و رفاه حال مردم بپردازد !؟

چه اشکالی دارد نمایندگان مردم در شورای شهر به برکت شهرک صنعتی دست پرورده ی خودشان، پشتوانه ای برای خدمت بیش تر به مردم زادگاهشان داشته باشند !؟

چه اشکالی دارد ما هم مثل این همه شهرِ دارای شهرک صنعتی در استان خودمان، حرفی برای گفتن، قدمی برای برداشتن، بهانه ای برای تلاش بیش تر و … داشته باشیم!؟

بقیه اش را هم کاربران داریون نما بگویند : چه اشکالی دارد ….!؟”

6 دیدگاه

 1. اینجا داخل استان اصفهان به فاصله هر ده کیلومتر یک شهرک صنعتی با بیش از پانصد تا هزارشرکت تولیدی وجود دارد.شهرک صنعتی یکی از الزامات توسعه ورونق اقتصادی یک شهر هست وحتی تاثیرمستقیمی بر روی مسائل فرهنگی واجتماعی دارد.ان شاالله مسئولین زیربط تلاش های خودشان را برای این مهم دوصد چندان کنند

 2. شاید آقای سهیل شمس توجه نکرده است که : « غلام این دیدگاه را بعنوان طنز مطرح کرده است» ولی آقای سهیل شمس آن را جدی گرفته است . منظور غلام این بوده است که همیشه عمران و آبادی ها در چند گیلومتر این طرف یا آن طرف داریون انجام می شود .

  1. سلام محمدحسین جان…

   هم از شما ممنونم هم از غلام عزیز… احتمالا همین طور است که شما می گویید.

   در پناه حق…

 3. چه اشکال داره ما حرف بزنیم اونا عمل…
  چه اشکال داره ما تماشاگرهای خوبی هستیم…
  چه اشکال داره مسولین برا افتتاح برن…
  و…..و…..و

 4. حرف از افتتاح شد یادم افتاد به گزارش عملکرد سالانه بعضی جاها…
  حالا چه اشکالی داره یه مکان یا جایی رو چند بار افتتاح کنند
  کسی هم نمیفهمه…!؟فقط به خاطر گزارش.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا