ديدگاه

فراموشی روز درخت کاری در داریون؟!

یوسف بذرافکن|

در روز درخت کاری در سراسر کشور کاشت نهال انجام می شود .

بوجود آوردن فضای سبز و افزایش مستمر آن از وظایف شهر داری ها است . اما ظاهرا امسال در داریون خبری از کاشت درخت نیست .

derakht

این در حالی است که کاشت درخت باعث طراوت و سرسبزی شهر می شود . یکی از جاهایی که کاشت نهال در آن بسیار ضروری به نظر می رسد ورودی شهر داریون از طریق خالد آباد و خیابان خلیج فارس است .

اگر شهر داری نسبت به زیبا سازی این خیابان و سایر ورودی های شهر اقد ام نماید بر زیبایی شهر و منطقه خالد آباد که تفریح گاه مردم داریون است افزوده خواهد شد  این در حالی است که داریون علاوه بر شهرداری دارای شعبه منابع طبیعی و خدمات کشاورزی نیز هست.

2 دیدگاه

  1. خداوند پدر بعضی از مدیران مدارس را بیامرزد که حداقل در فضای مدرسه چند نهال کاشتند ای کاش مسئولین شهر داریون هم یاد می گرفتند

  2. زیباسازی از طریق کاشت درخت در خیابانها وبلوارها که جای خود دارد.در عجبم چرا مسئولین شهر ازگذشته تا به امروز به فکر ایجاد یک پارک جنگلی بزرگ با همکاری منابع طبیعی استان برای این منطقه نبودند که بتواند علاوه بر ایجاد محیطی دلچسب برای تفریح ساکنین شهر یک جاذبه برای جذب توریست باشد.به نظر من کمربند سمت راست جاده داریون به سمت سرچشمه که کوهستانی است بهترین محل برای این کاربوده و هست .اما افسوس که کسی برای این مسائل تره هم خورد نمیکند.خدا میداند آیندگان در مورد ما که حتی همت کاشت یک نهال برای حفظ محیط زیست خود نداشتیم چگونه صحبت خواهند کرد…..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا