گزارشهمه

گاوی که برای ساعاتی داریون را به هم ریخت+فیلم نمونه خارجی و همزمان!

قبل از این که ظهر رو ز پنج شنبه 17 فروردین فرا برسد یک اتفاق و در اصل یک حادثه کم نظیر(کم نظیر برای داریونی ها طی سالهای اخیر) برای حدود نیم ساعت بخشی از شهر داریون و مشخصا حوالی بلوار کشاورز -نزدیک مغازه های آقای صابر-را دچار استرس کرد.

ماجرا اما چه بود؛ ظاهرا یک گاو وحشی از پشت یک وانت نیسان آبی رنگ به اصطلاح بیرون می پرد و به فاصله حدود دو دقیقه با یکی از شهروندان برخورد می کند به نحوی که این خانم با شدت به زمین می خورد.

gaw

پس از آن صاحب گاو که می دانسته گاو خشمگین را به هیچ راهی نمی توان گرفت راه آخر را بر می گزیند و با اسلحه حیوان را از پای در می آورد.

“محمدی” یکی از شهروندان داریونی و از شاهدان عینی این حادثه به سایت داریون نما می گوید:” من دقیقا لحظه این حادثه در آن منطقه بودم. دیدم که آن گاو خشمگین از پشت وانت نیسان آبی رنگ بیرون پرید و یک خانم را زد. گاو پس از آن پا به فرار گذاشت و در نهایت صاحب گاو هم مجبور شد با تفنگ دو لول و شلیک چهار پنج گلوله حیوان را از پای درآورد.”

به گزارش داریون نما خبر این حادثه به فاصله کمی در سراسر داریون با این عنوان پخش شد که یک گاو وحشی فرار کرده و مردم باید تا برطرف شدن خطر مواظب باشند.

حتی وقتی گاو به وسیله اسلحه از پای درآمده بود نیز بسیاری از مردم گمان می کردند گاو خشگین در شهر متواری است و امکان خطر وجود دارد و تا چند ساعت با نگرانی در مسیرهای شهر تردد می کردند.

به هر حال هر چه بود این حادثه تقریبا به خیر گذشت و جز همان یک نفر مصدوم که ظاهرا با کوفتگی دست و پا روبرو شده اتفاق دیگری رخ نداد.

البته باید گفت این حادثه می توانست به فاجعه ای تلخ تبدیل شود و تلفات بیشتری داشته باشد که جا دارد در این باره و حمل گاوهای وحشی تمهیدات لازم اندیشیده شود.

در ادامه و جهت انبساط خاطر مخاطبان فیلمی از نمونه خارجی اتفاقی شبیه به اتفاق روز گذشته شهر داریون که در شهر مینسک پایتخت کشور بلاروس اتفاق افتاد را مشاهده می کنید.

نکته جالب همزمانی این دو رویداد در مینسک(پایتخت کشور بلاروس) و داریون است!؛در این اتفاق یک گاو زنده که پشت یک کامیون بار زده شده بود، در یکی از خیابان های مینسک پایتخت بلاروس، ناگهان از کامیون به وسط جاده سقوط کرد و بلافاصله به راه افتاد!

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا