اخبارهمه

حرف های صریح امام جمعه داریون خطاب به مسوولین/ چرا در افتتاح بیمارستان داریون تعلل می کنید؟/ در داریون اعتیاد،پخش و توزیع مواد مخدر بیداد می کند/ یکی از علل اعتیاد و پخش مواد مخدر در شهر داریون نبود کلانتری در این شهر است

خبرنگار : خلیل اسدی

نماز جمعه این هفته با حضور انبوه مردم ولایت مدار شهر و منطقه داریون، روحانیون معظم، خانواده های معزز شهدا،دانشجویان و دانشگاه هیان، دانش آموزان، فرهنگیان، مسؤلین محترم ادارات دولتی داریون، بسیجیان، نیروی انتظامی و اعضای شوراهای شهر و روستا و سایر اقشار مردم و روستا های هم جوار، به امامت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا فخرالدین اسدی امام جمعه منطقه داریون برگزار شد.

asadi20
امام جمعه منطقه داریون در خطبه دوم به بهانه روز جهانی بیماری هموفیلی، به مسئولین علوم پزشکی استان گفت :
چرا در افتتاح بیمارستان داریون تعلل می کنید؟ مگر شعار دولت، سلامت و بیمه سلامت نیست؟ وی از مسئولین درخواست کرد که در امر استخدام از نیروهای بومی، از هرگونه سفارش و توصیه خوداری کنند و افراد متدین، لایق ، شایسته ، متعهد ، کارآمد و کسانی که مستحقند و از مردم منطقه شناخت دارند گزینش شوند .

 خطیب جمعه به مناسبت ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی و گرامی داشت این روز و تبریک و تهنیت به دلاور مردان ارتشی و ادای احترام به شهدای والا مقام ارتش گفت : نیروهای سه گانه ارتش جمهوری اسلامی در طول ۸ سال دفاع مقدس حماسه های بزرگی را از خود به یادگار گذاشتند . وی  اشاره ای به رشادتهای خلبانان نیروی هوایی و هوانیروز در دفاع مقدس کرد و این حماسه ها و رشادت ها را در جهان بی نظیر توصیف کرد . وی برای نیروهای سه گانه ارتش آرزوی سربلندی و بهروزی و طول عمر با عزت،زیر پرچم ولایت از درگاه خداوند مسئلت کرد.

حاج آقا اسدی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری : با شعار بحث تولید و اشتغال مححق نمی شود افزود : باید تمامی مسئولین رده بالای کشور تا مسئولینی که در شهرستان های کوچک خدمت می کنند از ابتدای سال این شعار را در رأس کارشان قرار بدهند تا تولید و اشتغال خوب که مورد رضای مردم و خداوند باشد محقق یابد .
حجت الاسلام اسدی گریزی هم به انتخابات پیش رو زد و در این زمینه گفت : به کاندیداهایی که در انتخابات رد صلاحیت می شوند توهین نکنید . و کسانی که رد صلاحیت می شوند یعنی صلاحیت و ظرفیت این کار مهم را ندارند نه اینکه صلاحیت سایر مشاغل یا کارها را ندارند..
به فرمایش امام راحل (ره) در صحیفه نور، کسی حق ندارد در مناقشات سیاسی، آبروی مومن را ببرد چرا که آبروی مومن بالاترین مقام است و کسی که این کار را انجام دهد، عدالت از او صلب می شود.

حاج آقا اسدی در ادامه گفت : در داریون اعتیاد،پخش و توزیع مواد مخدر بیداد می کند. وی کسانی که مبادرت به این کار می کنند و باعث متلاشی شدن خانواده ها می شوند و آینده جوانان منطقه را به منجلاب می کشانند را افرادی خائن نام برد وبه خانواده ها توصیه کرد که مراقب جوانهای خود باشید مبادا در اثر غفلت، فرزندانتان در دام این سوداگران گرفتار شوند…
امام جمعه منطقه داریون؛ یکی از علل اعتیاد و پخش مواد مخدر در شهر داریون را کم بودن نیروهای امنیتی و عدم نبود کلانتری و فرماندهی انتظامی و دادگاه نام برد و از مسئولین انتظامی استان درخواست کرد نسبت به این موارد در این منطقه اقدامات لازم را مبذول و توجه ویژه ای نمایند . وی از مردم نیز درخواست کرد نسبت به معرفی این افراد خاطی به نیروهای انتظامی تعلل نکنند .

1 دیدگاه

  1. … داریون به یک اتاق فکر با حضور صاحب نظران، مسئولین سازمان ها و نهادهای خدماتی، رفاهی، اقتصادی، آموزشی و فرهنگی با مدیریت مستقیم امام جمعه محترم منطقه نیاز دارد. چیزی که نبود آن بسیار احساس می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا