اخبار

بخش جديد داريون نما/ معرفي كاربر فعال/اولين كاربر فعال:علي زارع

تحريريه سايت داريون نما به جهت ارج نهادن به مخاطبان و كاربران خود از اين به بعد قصد دارد فعال ترين كاربران خود را معرفي كند.

ملاك فعال بودن كه به صورت اتوماتيك توسط سيستم آناليز سايت داريون نما مشخص مي شود،بازديد هر روزه و متناوب از سايت وارسال ديدگاه ها درباره مطالب مختلف سايت داريون نماست.

اولين كاربري كه توسط سيستم آناليز داريون نما به عنوان بازديدكننده فعال مشخص شده آقاي علي زارع از فرهنگيان عزيز داريوني است.

وي همواره از بازديدكنندگاه سايت داريون نماست و درباره مطالب مختلف  داريون نما ديدگاه هاي خود را بيان مي كند.

اميدواريم ساير كاربران سايت داريون نما نيز بر فعاليت خود افزوده و با حضور فعال و شركت در بحث هاي مختلف سايت داريون نما، ما را همراه و ياور باشند.

از اين به بعد افراد فعال را با ملاك هاي ذكر شده به تمامي بينندگان سايت داريون نما معرفي مي كنيم.

9 دیدگاه

  1. من يكي از شاگردان سابق شما هستم آقاي زارع جه طرح جالبي براتون زدن.

  2. کاشکی بقیه همشهری ها هم اسم اصلی شونونو بزنن تا آنالیز شن اسمشون در بیاد.

  3. ار مديريت سايت بابت اين ايده و طرح(معرفي كاربر فعال )تشكر ميكنم .با اين كار مطمئنا مخاطبان سايت داريون نما روز به روز بيشتر ميشه.

  4. خداوند ایشان و آقایان رحیم خاللی ، خوش نژاد، لطفی ، مرادی، رحمت الله بذرافکن ، امین اله شیروانی و همه همکاران مرا در مدرسه شهید خوش نژاد و هر کجا که هستند موفق بدارد آقای علی زارع جوان فعالی است.

  5. با تشکر از استاد عزیزم جناب اقای بذرافکن که حق بزرگی به گردن تمام ما دارند ممنون شما به من لطف دارید انشااله که بتوانیم منشا خیر شویم

  6. سلام کوروش جان… دیدم حق با شماست و داریون نما باز هم باید کاربران فعال را معرفی کند ولی این بار نه تنها یک نفر، بلکه همه ی کاربران محترم سایت را… این بود که به فکر یک راه حل منطقی افتادم و حاصلش هم شد: “آمار دیدگاه های کاربران داریون نما” که در سایت به نمایش در آمد. امیدوارم این ایده، انگیزه ای شود برای افزایش تعداد بازدید کنندگان و ارائه ی مطالب و دیدگاه های سازنده ی آنان. …. باز هم با دیدگاه های سازنده اتان، مشکلات را مطرح کنید تا با به اتفاق مدیر و دست اندر کاران و کاربران محترم داریون نما به راه حل های منطقی فکر کنیم.به امید طلوع صبح صادق داریونی آباد و مردمی شاد… پویا و پایا باشید.

  7. سلام استاد عزیز
    اگه میشد که طبق همین جدولی که شما زحمت تهیه ان را کشیده اید کاربران فعال را همراه با عکس انها معرفی کنیم خیلی جذابتر میشد الان هم عکس من همینجور ماند که ماند و خبری از دیگر عزیزان نشد که نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا