اخبارهمه

حجت الاسلام اسدی:وقتی داریون مسئول اجرایی ، امنیتی و قضایی داشته باشد کسی به خودش اجازه نمی دهد در هر کاری دخالت بکند

خبر نگار : خلیل اسدی|

نماز جمعه این هفته داریو نیز مانند قبل با شکوه خاصی برگزار شد.

حجت الاسلام اسدی امام جمعه داریون در خطبه دوم  جان باختن تعدادی از کارگران معدن آزاد شهر، استان گلستان را تسلیت و برای خانواده های آن عزیزان صبر جمیل و برای آن عزیزان از دست رفته علو درجات و طلب غفران از درگاه خداوند مسئلت نمود .

hajaghaasadi11

نماینده ولی فقیه در شهر و منطقه داریون، سالروزتشکیل جهاد سازندگی به فرمان امام (ره) که منشأ خدمات ارزنده در طول ۸ سال دفاع مقدس و خدمت به محرومین و قشر محروم جامعه به صورت جهادی بوده است به این جهاد گران تبریک گفت .

وی افزود : پس از ادغام این نهاد انقلابی با وزارت کشاورزی ما اثری ازخدمات آن جهاد گران اوائل انقلاب عملا مشاهده نکردیم؛ لذا به فرمان مقام معظم رهبری در ۱۷اردیبهشت ۷۹ با دستور به رئیس جمهور وقت،کار گروهی به اسم بسیج سازندگی تشکیل دادند و فلسفه بسیج سازندگی محرومیت زدایی از مناطق محروم است .

خطیب جمعه به مسئولین ارشد استان اعم از استاندار ، فرماندار و نمایندگان مجلس گوشزد کرد که شهر داریون با داشتن مردمی فهمیده ، فرهنگی ، زحمتکش ، غیور و با داشتن سابقه ۱۶ سال نماز جمعه و شهرداری در محرومیت به سر می برد و فاقد امکانات رفاهی برای جوانان و عدم وجود ادارات دولتی نظیر بخشداری ، مسئول اجرایی ، مجری قانون و نیروی انتظامی و امنیتی و ادارات دیگر است و وظیفه نمایندگان مجلس و مسئولین ارشد استان است که در سفرهای استانی رئیس جمهور به استان، وضعیت این شهر و محرومیت های این شهر را به گوش مسئول اجرایی کشور برسانند تا این شهر از محرومیت نجات پیدا کند . لذا حق این مردم نیست سالیان سال در انتظار خدمات بمانند متأسفانه وقتی رئیس دولت وارد استان می شود آقایان فقط جاهای آباد و خوش آب هوا را به دولت معرفی می کنند در حالی که شهرهای زیادی در وضعیت مشابه داریون به سر می برند که فقط منتظر مصوبه هیئت دولت و دستور رئیس جمهور برای تبدیل وضعیت هستند.

حجت الاسلام اسدی گفت وقتی شهر مسئول اجرایی ، امنیتی و قضایی داشته باشد کسی به خودش جسارت نمی دهد در هر کاری دخالت بکند .
وی در ادامه گفت : امام جمعه وابستگی حزبی و جناحی به دولت خاصی ندارد و یک نهاد رهبری است و تریبون نماز جمعه مردمی است و ما مُبلغ دین و ولایت هستیم و هرکس خطا کرد روشنگری می کنیم .
وی از تمامی مردم خواست که با حضور در پای صندوق های رای دشمنان انقلاب و اسلام را ناامید کنند .

حجت الاسلام اسدی در ادامه میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) را به تمامی شیعیان جهان و تمامی سربازان گمنام امام زمان (عج) تبریک و تهنیت گفت و در این زمینه گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) انسان های مخلص ، خدوم و با تقوی و مظلومی می باشد که برای حفظ امنیت و حراست مردم جان برکفانه خدمت می کنند تا کسی جرات تعرض به این کشور اسلامی نداشته باشد .
وی امنیت امروز جامعه اسلامی اسلامی و خنثی کردن توطته های دشمن داخلی و خارجی و داعش را در مناطق مرزی مرهون فداکاریهای این عزیزان دانست .
حجت الاسلام و المسلمین در ادامه گفت : متأسفانه اداره اطلاعات این قدر مظلوم واقع شده است که هرکس به خوش اجازه می دهد خود را جزء نیروهای اطلاعاتی قلمداد کند . باعث رعب و وحشت در مردم شود در حالی که نیروهای اطلاعاتی ما حامی مردم هستند و درعین گمنامی به مردم خدمت می کنند .
وی از مردم خواست حرفهای این افراد را باور نکنند و اینها افرادی ریاکار هستند.

1 دیدگاه

  1. با سپاس از امام جمعه ی محترم و شجاع منطقه داریون. هر هفته با علاقه به پای خطبه های ایشان می نشینم. انسانی بسیار صادق و دلسوز و رک گو هستند که انتقادات را در جلو همه مطرح می کنند.هم نقاط مثبت را مطرح می کنند و هم نقاط منفی. بنده شجاعت ایشان را می ستایم. با اینکه جوان هستند اما انسانی فهیم و تحصیلکرده می باشند که با کسی رودربایستی ندارند و براستی نیز باید چنین باشد.خدا به ایشان و خانواده ی محترمشان سلامتی و طول عمر عنایت فرماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا