ديدگاههمه

یک پرسش از کاندیداهای شورای اسلامی شهر داریون

سهیل شمس|

به نوبه ی خود به عنوان یک داریونی، از زحمات اعضای محترم و محترمه شورای اسلامی شهر داریون در دوره های اول، دوم، سوم و چهارم، تشکر می کنم و به کاندیداهای محترم و محترمه دوره ی پنجم، خیر مقدم می گویم و برایشان آرزوی موفقیت در اهداف پیش رو را دارم.

مسلما در هر دوره، اعضای  شورا در انجام برخی خدمات و پی گیری های مفید، موفق و در پاره ای موارد نیز ناموفق بوده اند.

هر چند نقد و بررسی آن چه تاکنون انجام شده و آن چه شایسته بود و می توانست انجام شود و نشد، در جای خود حائز اهمیت است و باید در فرصت های مناسب به آن پرداخته شود، ولی در این مقوله، بر آن نیستم تا به همه ی این موارد بپردازم و تنها به یکی بسنده می کنم که شاید مشت نمونه ی خروار باشد و کاندیداهای دوره پنجم را به فکر وادارد و مردم را در انتخاب خود، راسخ تر.

shora

یکی از این موارد که تقریبا در همه ی دوره ها زمزمه اش شنیده شده و پی گیری هایی نیز صورت گرفته ولی تاکنون به نتیجه ای نرسیده و هم چنان ابتر مانده است، ایجاد شهرک صنعتی داریون است.

و باز بر آن نیستم تا به شرح و تاریخچه ی اقدامات انجام شده در گذشته بپردازم که پیش از این به آن پرداخته شده است و به کاندیداهای محترم توصیه اکید می کنم اگر اطلاع کافی از آن ندارند، حتما مطالب زیر را در همین سایت مطالعه کنند:

« ۱) فرماندار شیراز در جمع مردم داریون: ۲/۳/۹۳
پی گیری مطالبات به حق مردم منطقه داریون از مجموعه دولت یک ضرورت است

۲) نامه ای به استاندار، فرماندار و نمایندگان محترم مردم ( ۶/۳/۹۳ ):
آن چه به جایی نرسیده، همان فریاد بوده است و بس !

۳) ضرغام صادقی نماینده مردم شیراز در مجلس:(۲۵/۳/۹۳)
مشکلات مردم منطقه داریون را با جدیت پی گیری می کنم.

۴) یک گزارش ” فعلا تلگرافی ” (۲۴/۴/۹۳):
ایجاد شهرک صنعتی داریون به کجا رسید؟

۵) یک عکس و یک نکته (۲۶/۴/۹۳ ):
آقایان شورای شهر داریون کجا بودید؟!

۶) گفت و گوی مشروح با جلیل زارع پیرامون ایجاد شهرک صنعتی در داریون: (۲۶/۴/۹۳ )
برای این کار عزم همگانی لازم است.

۷) سخنی با شوراییان: ۱۷/۵/۹۳
این هم که جوابی ننویسند، جوابی است !

۸) چه قدر فریاد بزنیم که دیگر حنجره ای برای فریاد بیش تر نیست ! (۱۴/۹/۹۳):
از چه بنالیم حضرات؟ !

۹) چند سوال بی جواب ! (۲۴/۳/۹۴)| مشکلات داریون در ۳۰ نما !

۱۰) چرا اقدامات ایجاد شهرک صنعتی که خیلی خوب داشت پیش میرفت با بن بست روبرو شد و به یکباره قطع شد؟ ( ۶/۱۱/۹۵)

نامه سرگشاده به شهردار و شورای شهر داریون/از جوانان بی کار داریونی خبر دارید ؟ »

… حرف من چیز دیگری است و مسلما روی سخنم هم متوجه کاندیداهای محترم است. می خواهم بگویم عزیزان، برای ایجاد شهرک صنعتی داریون، اقدامات و پی گیری هایی انجام شده و به توافقاتِ تایید و امضا شده و نتایج خوبی هم در زمان خود رسیده که چون به جدّ پی گیری نشده، مثل برخی از اقدامات و پی گیری های دیگر، بایگانی شده و رفته است پی کارش !

من فعلا و برای شروع، فقط یک پرسش از شما کاندیداهای محترم که قرار است تحولی برای شهر و منطقه امان ایجاد کنید و محرومیتی از دوش شهر محروممان بر دارید و دردی از صاحبان درد، دوا کنید، دارم و بس. سایر پرسش ها و پاسخ ها باشد به وقتش و شاید هم برای وقتی انشالله به عنوان اعضای شورا انتخاب شدید.

و اما این یک پرسش:
« شما به عنوان کسانی که آستین ها را بالا زده اید برای خدمت خالصانه و صادقانه به شهر و منطقه ی محروم و مردم فهیم و آگاه و البته مظلوم منطقه و شهر داریون، چه عقیده، برنامه، راه کار و تصمیمی برای به جریان انداختن پروژه نیمه راه و شاید فراموش شده ی شهرک صنعتی داریون دارید ؟ »

منتظر پاسخ از سوی شما هستیم. پاسخ این پرسش را هم برای خودم نمی خواهم. مسلما پس از تشکیل شورای دوره پنجم با اعضای شورا تماس خواهم گرفت و آن چه را لازم باشد در این مورد و سایر موارد خواهم گفت. پاسخ را برای اطلاع مردم فهیم و آگاه منطقه و شهرمان می خواهم که شاید در تصمیم نهایی اشان برای انتخاب کاندیداهای مورد نظرشان نیز موثر باشد.

پس توقع داریم پاسخ خود را سر گشاده در داریون نما منتشر کنید. انشالله.

باقی بقایتان…

2 دیدگاه

  1. شهرک صنعتی وقتی داده میشد که مردم برای نیامدن قبرستان بلند شدند و بجاش قول دادند و متاسفانه شورای شهر اون موقع با وعده راضی شدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا