اخبارهمه

پخت و توزیع 3 هزار قرص نان در شهر داریون

خبرگار:مهرشاد اسلامی راد|

به همت خیرین و با همکاری حوزه های مقاومت بسیج،طرح پخت و توزیع نان بین خانواده های نیازمند در میلاد کریم اهلبیت«ع» در داریون اجرایی شد.

به گزارش حوزه مقاومت بسیج امام موسی کاظم(ع) به مناسبت میلاد کریم اهلبیت حضرت امام حسن مجتبی(ع)،حوزه های مقاومت بسیج منطقه داریون طرح پخت و توزیع سه هزار قرص نان صلواتی با تامین مالی توسط خیرین به مدت دو روز را در میان طیف نیازمند شهر داریون اجرائی کردند.

nan3 nan1 nan2

نکات قابل توجه این طرح همکاری و استقبال خیرین جهت اجرایی شدن آن و همچنین پخت نان توسط بانوان بسیجی و توزیع آنها توسط برادران و خواهران بسیجی در شهر داریون بود.

فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج امام موسی کاظم«ع» و حضرت نرجس«س» ضمن ارائه توضیحاتی درباب این طرح گفتند: ان شاءالله با توجه و عنایات خاصه خداوند منان و حضرت ولیعصر «عج» و در سایه کرامات رهبر معظم انقلاب اسلامی با کمک خیرین منطقه و مردم عزیز این طرح مستمر باشد و بتوانیم قدم کوچکی در جهت رسیدگی به نیازمندان شهر به جلو برداریم.

1 دیدگاه

  1. توزیع نان و عکس گرفتن ، کار پسندیده ای نیست . علی علیه السلام مخفیانه و ناشناس نان و خرما توزیع می کرد و تا هنگام شهادت کسی اورا نمی شناخت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا