اخبارهمه

مراسم تودیع و معارفه شهردار داریون برگزار شد/زارعی شهردار جدید داریون: اگر همدل باشیم می توانیم به موفقیت برسیم

ششم مهرماه مراسم تودیع و معارفه شهردار داریون در مجتمع فرهنگی و هنری گلهای باغ نبوت برگزار شد.

خبرنگار:روح الله قربانی|

به گزارش داریون نما این مراسم با حضورحجت الاسلام والمسلمین اسدی امام جمعه منطقه داریون، کهندل قائم مقام دفتر امور شهری و شوراهای استانداری ، حیدری بخشدار بخش مرکزی، اعضاءشورای اسلامی شهر داریون و حسن آباد، مسوولین شهرستانی واداره های شهر داریون و تنی چند از شهروندان برگزار شد.

ebadzareeرستم پور شهردار سابق داریون(سمت راست) و زارعی شهردار جدید داریون(سمت چپ)

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام اسدی امام جمعه منطقه داریون به تفصیل مطالبی را پیرامون ماه محرم و همچنین شاخصه های یک شهردار خوب بیان کرد.
در ادامه پرویزکهندل قائم مقام داریونی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری به عنوان دومین سخنران گفت: شورا و شهردار مثل دو قطار هستند که کنار همدیگر حرکت می کنند ولی ریل های آنها جدا است اگردر ریل های هم وارد شوند این قطار دچار سانحه می شود.
وی افزود:قانون شوراها در مسیر شورا و قانون شهرداری در مسیر شهرداری تعیین شده و همه چیز را قانون مشخص کرده و نقشه راه کتاب قانون است و ما با کسی که بخواهد خیانت کند تعارف نداریم.

کهندل گفت :داریون شهر شهیدان رستمی،قنبری،خوش نژاد،ظهرابی،شکوهی،زارع و همه شهدای عزیز است که همه یک پارچه نور بودند.
وی اظهار داشت:شهردار و شورا را تا زمانی حمایت می کنیم که دراختیار مردم باشند و عقد اخوتی با هیچ کس نداریم همه ما مسوول هستیم و این میزها بوسیله خون شهدا برای ما مانده است.

kohandel5پرویزکهندل قائم مقام داریونی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری فارس

پس از صحبتهای کهندل و همچنین حیدری بخشدار مرکزی شیراز، رستم پور-شهردار سابق داریون-گزارشی از عملکرد خود ارائه کرد.

عبادالله زارعی شهردار جدید داریون نیز به ایراد سخن پرداخت. وی در ابتدا گزارشی از سوابق کاری خود ارائه کرد و ادامه داد:
هشت سال در بخشداری بخش درودزن،چهار سال و نیم شهردار رامجرد،چهار سال شهردار حسن آباد ،هفت ماه به عنوان کارشناس در شهرداری لپویی،6سال مدیر عامل شرکت تعاونی ،دوسال بازرس تعزیرات حکومتی شیراز و بخش درودزن،6سال بازرس صنوف بخش درودزن،سه سال بازرس شورای آرد و نان مرودشت و بخش درودزن،عضو شورای حفاظت اجتماعی دادگستری شهرستان مرودشت،عضو شورای حفاظت از محیط زیست و پسماند شهرستان مرودشت و رییس و عضو شورای حل اختلاف بوده ام.

shahrdarjadidi

وی افزود:ما آمده ایم همدلی ایجاد کنیم البته همدلی بسیار خوب اما همدلی شبیه فرهنگ است و آن طوری که شاید و باید به نقطه کمال نرسیده ،بچه های کوچک ما جوان می شوند و نیاز به ایجاد فرهنگ داریم حتی آنهایی که مسن تر هستند شاید نیاز به یک فرهنگ داشته باشند پس فرهنگ و همدلی و همزبانی نیاز است و می طلبد که اعضای شورای اسلامی با حضور امام جمعه و حوزه مقاومت که سرور ما هستند بتوانیم همدلی را ایجاد کنیم و ان شالله پیشرفت داشته باشیم .

شهردار داریون در ادامه گفت: اگر شوراهای اسلامی قدیم شهر هم به ما مشورت سالم بدهند از آنها استفاده می کنیم.

وی در پایان سخنان خود اظهار داشت:اعضای شورای جدید همه فهیم هستند بنده خدمت هرپنج نفر رسیده ام قطعا احساس می کنم که موفق خواهیم بود.

زارعی همچنین از جوکار شهردار داریونی کامفیروز نیز به دلیل همراهی در مراسم معارفه اش به صورت ویژه قدردانی کرد.

گفتنی است در پایان این مراسم از خدمات جهانپور رستم پور-شهردار سابق و ابراهیم شیرزادی سرپرست شهرداری تقدیر و لوح سپاسی به آنها اهدا شد و پس از آن حکم زارعی شهردار جدید داریون قرائت شد.

3 دیدگاه

  1. با عرض سلام خدمت اعضای محترم شورای شهر داریون .
    خیلی زود نظر و دیدگاه مردم رو نسبت به خودتون تغیر دادید بابا دست خوش…

  2. خوب مثل اینکه همچنان در داریون قحط الرجال است و اکثر مدیران و روسای ادارات داریون باید غیر بومی باشد ، باید شورا جوابگوی انتخابشان باشند ، حتما ایشان فرد خارق العاده ای هستند که مثالشون در داریون نداشتیم ، منتظر تشریح چگونگی انتخاب ایشان از طرف شورای شهر هستیم ، از داریون نما هم تقاضا داریم گزارش کاملی از نحوه گزینش ایشان منتشر کنند و در پایان آرزوی موفقیت و آبادانی برای شهرمان را دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا