اخبارهمه

بازدید بخشدار مرکزی شیراز از بیمارستان امام مهدی داریون

بخشدار مرکزی شیراز از بیمارستان امام مهدی داریون بازدید کرد.

خبرنگار:علی مختاری|

به گزارش داریون نما بخشدار شیراز به اتفاق هیات همراه ،شهردار و رییس شورای اسلامی داریون از بیمارستان امام مهدی این شهر بازدید کردند.
رییس بیمارستان امام مهدی داریون در حاشیه این بازدید به خبرنگار داریون نما گفت: متاسفانه مشکل اصلی این بیمارستان این است که هنوز پروانه بهره برداری ندارد و به همین دلیل از پذیرش بیمارانی که نیاز به بستری بیش از 6 ساعت را دارند معذور هستیم .


دکتر عزیزالله زارعی افزود: دلیل این موضوع نبود پزشک متخصص است و بخاطر این مهم به ناچار بیمارانی که نیاز به بستری بیش از 3الی 4روز را دارند به بیمارستان های شیراز اعزام کنیم .

وی بیان داشت: مشکل دوم ،قرار گرفتن این بیمارستان در حاشیه رودخانه فصلی و خشک داریون است چرا که اگر این رودخانه در فصل زمستان هنگام بارندگی طغیان کند این مکان را به شدت تخریب خواهد کرد.
رییس بیمارستان امام مهدی داریون بیان داشت : بنابراین علاج واقعه را باید قبل از وقوع آن انجام داد و باید هر چه زودتر اطراف این بیمارستان را با موانع محکم و غیرقابل نفوذ حصارکشی کرد.
وی گفت: در این بازدید بخشدار مرکزی و هیات همراه قول مساعد دادند که این مشکلات موجود را با نمایندگان مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی و همچنین استانداری فارس در میان گذاشته و برای رفع هر چه سریعترآنها اقدام لازم را انجام بدهند.
وی در پایان اظهار کرد:به یاری خداوند متعال خوشبختانه خدمات این بیمارستان در بین 15بیمارستانی که در حین افتتاح بوده اند خدمات بهترو قابل قبول تری را به بیماران منطقه داریون ارایه می دهد.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن