اخبارهمه

نشستن در داریون مشکلی از این شهر حل نمی کند، بروید تهران و شیراز با مسوولین مذاکره کنید

نماز جمعه این هفته منطقه داریون با شکوه خاصی در مصلای نماز جمعه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین اسدی امام جمعه منطقه داریون در خطبه دوم با تبریک هفته وحدت گفت:هر جایی که ولی فقیه ، و حول محور رهبری حرکتی باشد پیروزی محقق می شود شما اگر می بینید این کشورهای همسایه خلیج فارس انقلاب میکنند و انقلاب آنها مصادره می شود چون رهبر واحد ندارند.

وی به زندانی کردن شیخ عیسی قاسم رهبر بحرین اشاره کرد و افزود:شیخ عیسی قاسم رهبر بحرین الان در وضعیت نابسامانی به سر می برد و دشمن وی را مصادره کرده است چون موجب اتحاد مردم بحرین است و میخواهندمردم رهبر نداشته و متفرق شوند.
امام جمعه منطقه داریون در ادامه با تبریک روز مجلس گفت:انشاءالله که الگوی نمایندگان مجلس شهید مدرس باشد که فرمود:”سیاست ما عین دیانت ماست و دیانت ما عین سیاست ماست” .

وی افزود:اما متاسفانه حداقل در یکسال گذشته مشاهده می کنیم که حتی یکی از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در این منطقه حضور پیدا نکرده است.

وی گفت :حضور در منطقه و ارتباط با مردم از وظایف شماست این مردم به شما رای داده اند و توقع دارند.

نماینده ولی فقیه در داریون در ادامه افزود:استاندار از اینجا عبور می کند و به خرامه می رود آیا مظلومیت و مشکلات اینجا را نمی بیند که یک بازدیدی انجام بدهد؟ ما از دولت محترم تقاضا داریم استانداران را توجیه کنند که وقتی وارد یک منطقه می شوید شهرهای مظلوم و محروم را سرکشی کنند.

وی همچنین در ادامه گفت :پیروزی جبهه مقاومت در مقابل فتنه استکباری صهیونیستی ،توسط چندین کشور اسلامی، نماد بارز وحدت اسلامی و الگوی خوبی برای سایر جوامع ،منجمله تمام ملتهای مسلمان است.

نماینده ولی فقیه به گزارش عملکرد دولت اشاره کرد و افزود:آمار و ارقام اقتصادی و معیشتی که توسط دولت گزارش داده شد مورد احترام و قبول است اما تا به حال اثر مطلوبی در روند زندگی مردم نگذاشته است.
حجت الاسلام اسدی در پایان خطبه دوم گفت:اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار توجه داشته باشید که چند ماه است سر کار آمده اید و می دانم که بودجه ندارید ولی وقتی استاندار از اینجا گذر می کند چرا نمی توانید ارتباط برقرار کنید که استاندار یک سری هم به داریون بزند.
وی خطاب به شورای شهر افزود:نشستن در داریون مشکلی را حل نمی کند بروید با استاندار ،نمایندگان مجلس و حتی تهران سازمان همیاری شهرداریها و دهیاریها ارتباط برقرار کنید و برای مردم که به شما رای داده اند کاری کنید.

2 دیدگاه

  1. این جا من زیر درختِ چه کُنم !
    بَست می شینم روی تختِ چه کنم !

    تا درخت میوه بِدِه، بار بده !
    حل بشه مشکلِ سختِ چه کنم !

  2. مسئولین انگار هنوز باور نکردند که رای آورده اند! خودشون هم در تعجبند و لابد میپرسند: واقعا حالا ما انتخاب شدیم؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا