اخبار

جوابیه ابراهیم جوکار امام جماعت مسجد امام محمدتقی(ع) به داریون نما

پیرو درچ مطلبی در کانال سایت داریون نما مبنی بر این که مسجد امام محمدتقی علیه السلام داریون امام جماعت ندارد، ابراهیم جوکار روحانی و امام جماعت این مسجد  جوابیه ای برای داریون نما ارسال کرده که با اندکی ویرایش منتشر می شود.

این جانب ابراهیم جوکار امام جماعت سابق مسجد امام محمد تقی(ع): خدمت مردم شریف داریون اعلام می کنم که در مورخه هفت آذر ۹۶پس از سخنرانی بین صلاتین این جانب شخصی بدون اجازه و هماهنگی بلافاصله پس از نماز عشا درطی سخنانی روحانیت را مورد هتک حرمت قرارداد و نماز گزاران در ان لحظه سکوت اختیار کردن و حمایت نکردند بنده از این هتک حرمت  ناراحت شدم ومسجد راترک کردم شب بعد عده ای از خواهران و برادران نماز گزار در طوماری از بنده حمایت کردند که از آنها تقدیر و تشکر می کنم وچند روز هم به احترام مردم در مصلی اقامه نماز کردم اما متاسفانه جواب نداد چون عده ای جهت حفظ منافع خود دنبال حاشیه سازی برای مسجد هستند و تا زمانی که افراد فاقدصلاحیت دینی در امورات مسجد دخالت می کنند نماز جماعت با محوریت روحانیت در این مسجد تداوم ندارد در حالیکه مساجد هدایتگر جامعه بسوی معنویت و اخلاق هستند که از دیرباز تا حال روحانی محور اداره شده اند تا این جو در مسجد برقرار است کما فی السابق هر امام جماعتی دیگر بیاید همین حواشی را ایجاد می کنند. این تصمیم خودم هست که از امام جماعتی مسجد انصراف دادم ودر پایان از مردم حلالیت مطلبم، انشالله نفر بعدی که امام جماعت پس از من است موفق باشند.

4 دیدگاه

  1. وصله زدن و تهمت زدن و …مانند اب خوردن است.
    دیگر جرات سلام کردن نیز به طرفین دعوا و درگیری ،نداریم.

  2. با سلام . از جوابییه ی آ قای جوکار واقعا تعجب کردم . ایشان نمازگذاران را فاقد صلاحیت دینی می خواند . چطور شده است که ماموین چند روز قبل ایشان الان افرادی فاقد صلاحیت دینی نامیده می شوند ؟ آیا اهانت ایشان به افراد مذهبی و انقلابی ودادن نسبت نفاق و بی دینی به افرادمومن و مسلمان تهمت نیست و وجهات دینی دارد ؟

  3. اصل ماجرا كه عنوان نشده چه بوده است ،جديدا هر انتقاد يا مخالفت با نظري را ربط ميدهند به هتك حرمت روحانيت ، كه انشاالله برداشت امام جماعت محترم اشتباه بوده باشد و چقدر خوب است كه آستانه تحمل انقادها بالاتر رود ، و مشكلات و سوء تفاهم ها با صحبت كردن برطرف شود و مطمئنا قهر بهترين راه نيست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا