اخبارهمه

تجلیل از بسیجیان نمونه منطقه داریون

خبرنگار:مهرشاد اسلامی راد:

طی مراسمی با حضور مسئولین، مردم و بسیجیان منطقه داریون مراسم تجلیل و تقدیر از بسیجیان نمونه برگزار شد.


در این مراسم که با حضور حجت الاسلام اسدی  امام جمعه  منطقه داریون، سرهنگ پاسدار خسروانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج احمد ابن موسی «ع» شیراز، ، فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج خواهر و برادر، شهردار شهر داریون و دیگر مسئولین منطقه برگزار شد؛ از حدود۱۰۰ نفز از بسیجیان نمونه تجلیل شد.


سخنرانان این مراسم سرهنگ پاسدار خسروانی و حجت الاسلام والمسلمین اسدی امام جمعه منطقه داریون بودند که هرکدام به بیان سخنانی پیرامون فرهنگ بسیجی و نقش بسیج در جامعه پرداختند. همچنین امام جمعه داریون در بخشی از صحبت های خود از فعالیت های حوزه های مقاومت بسیج منطقه تقدیر و تشکر کرد.
تقدیرها در این مراسم طی ۳ بخش صورت گرفت که در بخش اول آن از مسئولین تجلیل به عمل آمد. در ادامه از بسیجیان نمونه و فرماندهان پایگاه های برادر و در بخش سوم نیز از فرماندهان پایگاه های خواهر منطقه داریون تقدیر شد.

1 دیدگاه

  1. متاسفانه درحین اجرای این برنامه جناب آقای عبدالرضا شکری یکی از پیشکسوتان و فعالان برنامه های فرهنگی، مذهبی، ورزشی و هنری در سطح منطقه داریون و شیراز؛ با ضایعه مغزی روبرو شدند. از همه ی دوستان و همراهان داریون نما میخواهم برای سلامتی و بهبودی ایشان دعای خیر کنند. با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا