اخبارهمه

انتقاد رییس اداره ورزش و جوانان بخش مرکزی از نمایندگان ورزشی روستاهای بخش مرکزی شیراز

خبرنگار:علی مختاری

رییس اداره ورزش و جوانان بخش مرکزی شیراز در گفت و گو با داریون نما گفت: نمایندگان ورزشی روستاهای بخش مرکزی شیراز خصوصا منطقه داریون در انجام وظایف محوله جدیت و تلاش بیشتری داشته باشند.

محمد شجاعی در حاشیه بازدید از امکانات ورزشی روستای دودج افزود: نماینده ورزشی نباید اسمی باشد بلکه باید عمل گرا و تلاشگر باشد تا بتواند با درایت خاص خود علاوه بر شناسایی ورزشکاران مستعد،قدم های اساسی جهت حل مطالبات آنها بردارند.
وی بیان کرد:متاسفانه برخی از نمایندگان ورزشی مناطق و روستاهای بخش مرکزی از عملکرد و موفقیت های درخشان و کسب مدال توسط ورزشکاران منطقه حوزه خود در سطح استانی و ملی اطلاع چندانی ندارند و ما این مهم را از طریق دوستان و یا سایت های مختلف خبری  مثل داریون نما مطلع می شویم و این یک نقطه ضعف بزرگ برای آنها خواهد بود.
وی ضمن تاکید بر فعال بودن نمایندگان ورزشی گفت:انتظاراین است که نمایندگان بخش ها و دهستان های تابعه،فعالیت های ورزشکاران منطقه خود را به طور دقیق رصد کرده و به ما انتقال بدهند تا علاوه بر تشویق و حمایت ،مشکلات فراروی آنها را بررسی کرده و حل نماییم.
وی در پایان اظهار کرد: اهمیت ندادن و بی توجهی به ورزشکاران مدال آور منجر به سرخوردگی آنها شده و این موضوع می تواند علاوه بر طرد شدن و به حاشیه راندن آنها از ورزش زمینه را برای ورود به ناهنجاریهایی اجتماعی اسان نماید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن