اخبارهمه

سردار، شهادتت مبارک…

نوشته: جلیل زارع

وَأُخْرَىٰ تُحِبُّونَهَا ۖ نَصْرٌ مِنَ اللَّهِ وَفَتْحٌ قَرِیبٌ ۗ وَبَشِّرِ الْمُؤْمِنِینَ

حاج قاسم، آن عزیز، پیش گام ره عشق، ایستاده ی بر ستیغ سترگ ایمان، قدم زد و خورشیدها پراکند. خوش به ناز رفت و در نقاط خلوت هستی کهکشان ها کاشت. بی آن که غرور مظلومیت خاکی دستانش را بیالاید.
آری، حاج قاسم رفت ولی دشمن زبون و خار، حتا برای لحظه ای گمان نبرد که با رفتن این یار دیرین رهبر معظم انقلاب اسلامی، راه او و همرزمان شهیدش به بن بست رسیده است و هم چنان منتظر انتقام سخت جهان اسلام باشند. و آزادگان جهان بدانند که با رفتن قاسم، قاسم ها صف اول جهاد و رزم و پیکار بی امان را پر خواهند کرد. این تازه اول راه است و راه برای سرنگونی قطعی سردمداران زور و زر و تزویر گشوده شده است.
دلاور مردان جهان اسلام و در صف اول، ایران اسلامی به رهبری امام و مقتدای مسلمین جهان، همه یکپارچه سلیمانی اند و تا پوزه استکبار را به خاک مذلّت ننشانند از پا نخواهند نشست.

امتیاز کاربران: 4.35 ( 3 رای)

3 دیدگاه

 1. سردار قاآنی رزمنده ای خستگی ناپذیر از جنس سردار سلیمانی و بی شک ادامه دهنده ی راه اوست…
  همان طور که لقب مالک اشتر زیبنده ی سلیمانی بود، به زودی جهان، لقب مختار را به قاآنی خواهد داد. شک نکنید…

 2. نصر من الله و فتح قریب…
  دشمن خوار و زبون این آرزو را به گور خواهد برد که شاهد اشک و ماتم ما همرزمان و یاران مالک اشتر زمان باشد.تمام خشم خود را در مشت های کوبنده ی خود گره زده ایم تا به وقتش.

 3. هیچ جای جهان منطقه ی امنی برای خون آشامان نیست….
  دشمن زبون و خوار دل هایمان را خون کرده. داغی بر دلمان گذاشته که تا دنیا دنیاست کهنه نمی شود. سردار و مبارزی را از ما گرفته که هیهات مادر گیتی چو او فرزند بزاید. ولی این آرزویش را به گور خواهد برد که اشک و ماتممان را شاهد باشد. ما شیر بیشه ایم نه روبای خفته! روز در پیکاریم و شب زنده دار. خواب را بر خفاشان شب پرست حرام خواهیم کرد با نبرد بی امان. شهادت هنر مردان خداست و با هر رفتنی آمدن هایی است رعد آسا. آذرخش یاران و همرزمان سلیمانی خفاشان شب پرست را رسوا می کند و ریشه اشان را می سوزاند.
  منتظر انتقام سخت جهان اسلام و در صف اول آن ایران اسلامی باشید خفاشان شب پرست!!!،
  هیچ جای جهان منطقه ی امنی برای خون آشامان نیست….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا