گفت و گو

حمايت قاطع امام جمعه داريون از سايت داريون نما/خدا پشت و پناهتان باشد

حجت الاسلام عزيزي امام جمعه منطقه داريون  از فعاليت پايگاه خبري-تحليلي داريون نما تقدير كرد.

امام جمعه داريون كه با مدير سايت داريون نما گفت و گو مي كرد با اشاره به اين نكته كه سايت داريون نما همواره پيرو منويات مقام معظم رهبري است و بدون چشم داشت و غرض ورزي به بيان مشكلات مردم محروم داريون مي پردازد، فعاليتهاي فرهنگي سايت داريون نما را مورد تشويق قرار داد.

وي در بخشي از سخنان خود گفت مسوولين و مردم بايد قدر چنين فرصت فرهنگي را بدانند. امام جمعه داريون اضافه كرد داريون نما تا كنون توانسته وظايف خود را به خوبي انجام دهد و اينجانب به عنوان امام جمعه داريون از اين سايت ارزشي حمايت مي كنم و هميشه برايشان از درگاه خداوند سبحان دعا مي كنم تا در ادامه كارهايشان براي مردم و منطقه موفق باشند.

حجت الاسلام عزيز ي با اشاره به اينكه هر كاري مشكلات خاص خود را دارد خطاب به مدير سايت داريون نما گفت كه نبايد از تهديدهاي احتمالي بهراسيد و تا زماني كه براي رضاي خدا كار مي كنيد خداوند پشت و پناهتان است.

امام جمعه داريون در پايان گفت و گوي خود با مدير سايت داريون نما از وي خواست با جديت به كار خود ادامه دهد و هر جا و هر مسوولي كه در داريون نياز به انتقاد و تذكر داشت فروگذار نكند.

 

6 دیدگاه

  1. درود بر امام جمعه جوان و محبوب داريون. كاش خيلي از مسوولين داريون مانند شما بودند به خدا

  2. سلام و درود بر امام جمعه محبوب شهرمان داريون واقعا دستتون درد نكنه و خداوند اجر و پاداش زحماتتون رو بده شما امام جمعه محترم پيش ما عزيز هستي و تمام مشكلات داريون رو به مسولين گوش زد ميكنيد سپاسگزاريم ازتون

  3. ما فقط همين امام جمعه راداريم كه واقعا در قلبمون جاداره خدا پشت وپناهت حاج اقا عزيزي باشد ما توقع داريم همچنان به حمايتتون ادامه دهيد

  4. سلام مدیر محترم سایت داریون نما . خوبید ؟ خوشید ؟ انشاله که سالم و سلامت باشین و در کارهاتون موفق و در رسالت خطیر تون فقط رضای خدا باشه و بس . یادمون باشه که الا به ذکر الله تطمئن القلوب . و عزت و ذلت دست خداست و بس .بس به تکلیف عمل کنید و منتظر نتیجه نباش که پایان شب سیه سپید است و نتیجه صبر ظفر است انشاله.

  5. امام جمعه فهیم منطقه داریون اکنون به تمامی مسایل منطقه اشراف دارد و افراد فرصت طلب و چند چهره نمی توانند ایشان را فریب دهندوابشان با کسی عقد اخوت نخوانده است و همواره حامی مردم است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا