گزارش

حضور امام جمعه داریون دریک برنامه زنده تلویزیونی+فیلم و عكس

زن در خانواده به عنوان منبع اصلي عواطف نقش بسيار مهمي در استحکام خانواده و رشد عاطفي و اخلاقي خانواده دارد و با ايفاي اين نقش مهم مي‌تواندخانواده را تبديل به يک کانون آکنده از مهر و محبت کند و در واقع به ارضاي صحيح و به موقع نيازهاي عاطفي از بسيارياز ناهنجاري‌هاي رفتاري جلوگيري کند.

زن با کار در منزل به هویت خود تجسم می‌بخشد و علاوه بر وظایف و تکالیف و خصلت‌های روحی دارای حقوق معنوی و مادی مخصوص به خود است زن نه فقط در خانواده عامل مؤثری به شمار می‌رود بلکه می‌تواند در اغلب شئون حیات اجتماعی با مرد تشریک مساعی کند .
با توجه به نقش اساسی زن در خانواده و اجتماع برنامه زنده کاشانه مهر هر روز به مدت 60 دقیقه از شبکه فارس در ساعت 12و20دقیقه پخش می شود.

به گزارش داریون نما بخش های مختلفی مانند آموزش انواع هنرها و صنایع دستی و بحث کارشناسی با حضور اساتید دانشگاه ها با موضوعات روان شناسی ،حقوق،پزشکی،و دینی و همراه با پاسخگویی به تلفن های زنده مردمی و بحث های نظیر آشنایی با ورزش در خانواده ،نکات خانه داری ،کمک های اولیه گزارش و …دیگر بحث های این برنامه را تشکیل می دهد.
در برنامه روز یکشنبه شانزدهم بهمن ماه کاشانه مهر حجت الاسلام عزیزی امام جمعه داریون به عنوان كارشناس مذهبي حضور داشت و صحبت های جالبی در رابطه با رفتار پيامبر اسلام(ص) در منزل بیان کرد.

تحريريه سايت داريون نما با توجه به ارزش ويژه اي كه براي مقام روحانيت و به ويژه شخص حجت الاسلام عزيزي امام جمعه روشنفكر داريون قايل است از ساعت 11 و 30 دقيقه تا 16 و 30 دقيقه يعني حدود پنج ساعت براي ضبط،تبديل،آپلود و انتشار اين فيلم وقت گذاشت. با توجه به سرعت اينترنت و قطعي گاه و بي گاه بارها مجبور به آپلود مجدد شديم كه متاسفانه با يك بار قطعي اينترنت دوباره بايد كار را تكرار مي كرديم و همين كار وقت زيادي را از ما گرفت.
اين ها را گفتيم تا به اينجا برسيم كه بگوييم صحبت هاي حاج آقا عزيزي در برنامه كاشانه مهر سيماي مركز فارس حدود 22 دقيقه بود. به همان دلايلي كه ذكر كرديم از اين زمان 22 دقيقه اي توانستيم 16 دقيقه را براي انتشار مستقيم ويديويي آماده كنيم. در ادامه سعي كرديم فيلم كامل را به صورت زيپ شده در اختيار شما قرار دهيم تا بينندگان سايت داريون نما بتوانند با دانلود آن تمام زمان 22 دقيقه اي فيلم را مشاهده كنند.
شما مي توانيد فيلم ويديويي كامل حضور حجت الاسلام عزيزي امام جمعه داريون در شبكه پنج سيماي مركز فارس را از اينجا دانلود كنيد.

1 دیدگاه

  1. حضور حاج آق عزیزی در سیمای فارس تا حدودی آبروی بر باد رفته داریون در صبح بخیر ایران رااحیا
    کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا