اخبارعكس و كمي مكثهمه

عکس و کمی مکث/قشر زحمت کش رانندگان تاکسی داریون

یکی از اقشار زحمتکش داریون رانندگان تاکسی های خط داریون-شیراز هستند که همواره در سرما و گرما  سرویس دهی به شهرندان داریونی را در دستور کار دارند.

برای تقدیر از این عزیزان عکسی که برای داریون نما ارسال شده  را منتشر می کنیم. با این توضیح که تعداد رانندگان تاکسی خط داریون-شیراز بسیار بیشتر از حاضران این تصویر است.

انشالله تصاویر دسته جمعی سایر تاکسی داران را هم منتشر خواهیم کرد.

در این تصویر از سمت راست آقایان: نوروزی،ارجمند،محجوبی،دریانی،کشاورز و شکوهی را مشاهده می کنید.

امتیاز کاربران: 4.4 ( 1 رای)

3 دیدگاه

  1. برای رانندگان محترم سواری های داریون وشیراز و نیز اهالی محترم داریون ضروری هست که یک پایانه مسافربری با امکانات رفاهی مطلوب در شهر داریون و در یک مکان مناسب تدارک دیده شود تا آنها و مردم از سرما و گرما محفوظ باشند و مکانی برای نشستن مسافران وجود داشته باشد و نیز امکانات پذیرایی مثل بوفه و کافی شاپ و ….هم داشته باشد.امید است که هرچه زودتر مسیولین محترم شهر داریون به این امر مهم جامه عمل بپوشانند.

  2. از دو قطعه زمین یکی از آنها می توان به این پایانه مسافری اختصاص داد.یکی جای مخزن آب و با برچیدن مخزن و تسطیح آن و حداقل ایجاد کردن سایبان و سکو برای نشستن مسافران که در نزدیکی همین میدان اصلی و فعلی که رانندگان استفاده می کنند که خیلی هم جای خطرناکی هست و دیگری زمینی که در شرق آتش نشانی و در نزدیکی نانوایی سنگکی قرار دارد،می توان استفاده کرد.

  3. در رابطه با ایستگاه رانندگان سواری های شیراز داریون در شیراز می توان با نامه نگاری با شهرداری منطقه سه شیراز درخواست نمود تا نسبت به تجهیز ایستگاه به سایبان مناسب و نیمکت در شیراز اقدام نمایند.درصورت انجام اینکار مقداری از مشقات رانندگان محترم و مسافران محترم کاسته میشود چون محل بهتری برای نشستن خواهندداشت و مقداری هم از اثر آفتاب فصل گرما و نیز بارش فصل سرما در امان خواهند بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا