اخبارهمه

امام جمعه داریون از آغاز اجرایی شدن مصوبات این منطقه خبر داد

امام جمعه داریون گفت:در جلسه با یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، حدود ۲۰ راهکار برای رفع مشکلات منطقه داریون تصویب شد و قول داده اند تا دهه فجر آینده این مصوّبات اجرایی شود.

به گزارش داریون نما حجت الاسلام و المسلمین رستگار در بخشی از خطبه دوم نمازجمعه ۹ تیر ۱۴۰۲ با اشاره به تشکیل جلسه مسئولین منطقه داریون با دکتر ابراهیم عزیزی، گفت: نوزدهم خرداد ماه گذشته یکی از نمایندگان  مجلس آقای عزیزی در منطقه حضور داشت، ضمن حضور ایشان در نماز جمعه؛ یک جلسه خصوصی با شوراها و دهیاران منطقه داشتیم که حدود ۲۰ مصوّبه برای رفع مشکلات منطقه داریون مصوّب شد. همچنین قول دادند تا دهه فجر آینده این مصوّبات اجرایی بشود که الحمدللّٰه این مصوّبات وارد فاز اجرایی شدند.

امام جمعه منطقه داریون در ادامه به بیان مشروح این مصوبات پرداخت و ۴ مورد از آنها را ذکر کرد.
وی گفت: قرار شد که تا یک ماه آینده  فیبر نوری داریون و دیندارلو تکمیل بشود که الان شروع کردند و محلّه دیندارلو فیبر نوری اش کامل شد و در آینده نزدیک هم إن شاء اللّٰه می‌آیند سراغ شهر داریون. این یکی از مصوباتی است که الآن اجرایی شد.
حجت الاسلام رستگار افزود: دومین مصوّبه‌ای که الآن نیمش اجرا شده، احداث برج نوری در دوراهی محمدآباد است. این مصوّبه کاملا اجرایی شد و الآن دو إلیٰ سه شب است که روشن هست. و تعریض این جاده هم برای این که إن شاءاللّٰه خطر تصادفات کاهش پیدا کند، قول دادند تا دهه فجر آینده برای جاده هم حاشیه درست کنند و تعریض شود. برج نوری راه افتاد.
خطیب نمازجمعه منطقه داریون در ادامه اظهار داشت: روستای دودج گفتند که به ما طرح هادی ابلاغ نمی‌شود. طرح هادی روستای دودج ابلاغ شده؛ این سومین مصوبه.
نماینده ولی فقیه و امام جمعه منطقه داریون در ادامه افزود: چهارمین مصوّبه‌ای که در روزهای آینده اجرایی می‌شود، قرار شد که یک چاه جدیدی آبش وارد مدار آب سه روستای تربر بشود تا مشکلات آب آشامیدنی این سه روستا هم کاهش پیدا کند. و این چاه جدید، آبش تا سه چهار روز آینده وارد مدار جدید آبرسانی این سه روستای تربر می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا