اخبارديدگاههمه

 دو پیشنهاد یک شهروند به شورای شهر و شهردار داریون

تنها خیابان داریون به دیندارلو را آسفالت کنید/استفاده از پتانسیل قدیم داریون برای کاهش قیمت رهن و اجاره مسکن

دو پیشنهاد یکی از شهروندان داریونی خطاب به اعضای شورا و شهردار داریون که برای داریون نما ارسال کرده را در ادامه مشاهده می فرمایید.

تنها خیابان داریون به دیندارلو را آسفالت کنید

پیشنهاد اول:تنها خیابان داریون که به محله دیندارلو راه مستقیم دارد خیابان امام سجاد علیه السلام است . انتهای این خیابان که به مسجد امام سجاد علیه السلام دیندارلو منتهی می شود خاکی است . تعدادی از بانوان داریون و دیندارلو این خیابان را به عنوان مسیر پیاده روی انتخاب کرده و صبح ها و عصر ها از این مسیر استفاده می کنند . پیشنهاد می شود شورای شهر و شهرداری به تسطیح و آسفالت این مسیر بسیار مناسب اقدام نموده و موجبات دعای خیر بانوان را فراهم نماید . شهرداری می تواند از مشارکت کشاوزان حاشیه این مسیر نیز استفاده کند.

استفاده از پتانسیل قدیم داریون برای کاهش قیمت رهن و اجاره مسکن

پیشنهاد دوم:اوضاع قیمت ساخت و ساز و حتی رهن و اجازه مسکن در داریون بسیار افزایش یافته است یکی از راهکارهای کاهش این مشکل استفاده از پتانسیل بافت قدیم داریون است . مزیت بافت قدیم این است که این بافت از زیر ساخت های لازم مانند آب . برق . گاز و تلفن است . اگر شهرداری با قراردادن مشوق های لازم شهروندان را برای ساخت و ساز در بافت قدیم که مساحت زیادی از شهر داریون و محله دیندارلو را تشکیل می دهد شهرودان را به ساخت و ساز در این قسمت نماید بسباری از مشکلات شهر داریون حل می شود.

شهردا و شورا با مردم تعانل کنند

شهردارجدید و شورای شهر اگر علاوه بر ارتباط و تعامل با مسئولین محلی .شهرستان . استان . نمایندگان مجلس و نماینده ولی فقیه در داریون با عامه مردم در تعامل باشد و جلسات هم اندیشی برگزار نمایند این جلسات در صورتی که مصوبه اجرایی داشته باشد باعث هم افزایی و موفقیت بیشترشورا شهر و شهردار خواهد شد کاری که در شورای دوره اول اجرایی شد و باعث پیشرفت شهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا