طنز و كاريكاتور

100 سال بعد در همین روزها/مجهزترین و پیشرفته ترین پمپ بنزین دنیا در داریون افتتاح شد!

امروز صبح با حضور جمعی از مسوولین و طی مراسم بسیارویژه ای پیشرفته ترین،مجهزترین،باکلاس ترین وبهترین پمپ بنزین دنیا در شهر داریون افتتاح شد.

به گزارش خبرنگاران ما این پمپ بنزین قابلیت های ویژه ای دارد. در این پمپ بنزین رانندگان وقتی وارد آن می شوند نیازی به پیاده شدن از خودرو خود ندارند. بدین صورت که دستگاه هوشمندی در ورودی آن نصب شده که مجهز به سنسوری بسیار حساس است.

این دستگاه رمز کارت شما را در حالی که کارت سوخت شما درون جیبتان قرار دارد می خواند و همچنین پس از سوخت گیری مبلغ بنزین را بر اساس لیتر از کارت عابربانکتان آن هم به صورت اتوماتیک و در حالی که کارت پرداخت شما درون جیبتان قرار دارد کسر می کند!

در کنار پمپ های بنزین آدم آهنی های بسیار پیشرفته ای قرار داده شده اند که خودشان مراحل باز کردن درب باک،بنزین زدن و بستن درب باک خودرو شما را انجام می دهند.

گزارش ها حاکی از این است که گردشگران بسیاری از سراسر دنیا با شنیدن قابلیتهای این پمپ بنزین قصد دارند از کشورهایشان وارد داریون شوند و این پمپ بنزین منحصر بفرد را از نزدیک تماشا کنند.

گزارش دیگری نیز حاکی است که به همین دلیل-استقبال بی شمار گردشگران از این پمپ بنزین- قرار است اداره فرودگاه های کشورکلنگ احداث فرودگاه داریون را به زودی به زمین بزند تا گردشگران خارجی از مقصد به صورت مستقیم وارد داریون شوند.

از اسپانیا هم خبر می رسد نمایندگان مجلس این کشور با یک پرواز چارتر قصد دارند خودشان را به داریون برسانند و یکی از عجایب صنعتی دنیای مدرن را از نزدیک شاهد باشند.

به گزارش خبرنگاران ما، کارشناسان حوزه گردشگری عقیده دارند پمپ بنزین مجهز داریون می تواند  با جذب گردشگران مختلف از سراسر جهان که برای دیدار از این پدیده به داریون می آیند سالانه میلیاردها دلار سود وارد داریون کند و با سود حاصل از این کار می توان به راحتی داریون را به یک شهر مدرن صنعتی تبدیل کرد.

حتی شنیده می شود با درآمد گردشگری این پمپ بنزین قرار است به زودی کلنگ آغاز به کار ورزشگاه مسقف داریون به زمین زده شود. این ورزشگاه که سقف دارد از بهترین نوع چمن مصنوعی برخوردار بوده و گنجایش آن 78 هزار نفر اعلام شده است.

در آینده سعی می کنیم خبرهای تکمیلی تری از این پمپ بنزین خدمت شما ارایه کنیم.

8 دیدگاه

  1. قول داده شده پروژه عظیم پمپ بنزین داریون که همراه با طرح مترو شیرازآغاز گردیده همراه با افتتاح مترو شیراز و حتی چند ساعت زود تر از آن افتتاح شود و لذا جایی هیچگونه نگرانی نیست ولی متا سفانه مردم صبر ندارند و عجله می کنند!!

  2. براساس پيش‌بيني‌هاي انجام شده تا 100 سال آينده منابع نفتي تمام شده و ديگر خبري از بنزين به عنوان سوخت خودرو نخواهد بود. در آينده قرار است خودروها با نيروي برق كار كنند و پمپ بنزين‌ها هم به منابع تغذيه برق تغيير ماهيت مي‌دهند. در اين احوال وجود يك پمپ بنزين در داريون (به عنوان آثار باستاني) مي تواند فرصت مناسبي براي جذب گردشگران در سطح جهاني باشد. بعيد نيست اوپك هم از اين طرح حمايت كند.

  3. افرین افرین افرین 1000 و300افرین از این طنز نوشته جالب.ان شاالله که این پمپ بنزین فایده سوختی که برای مردم داریون ندارد حداقل باعث جذب گردشگر برای مرئم داریون و موجب خنده مردم دنیا شود به امید انروز الکی بخندین

  4. اگر پی گيری های مداوم حاج آقا عزیزی نبود این پمپ بنزین هیچگاه افتتاح نمی شد دست امام جمعه محترم درد نکند که حامی مردم است

  5. تازه بعد از همچین پمپ بنزین پیشرفته ای میخوان ورزشگاه مسقف بزنند ..راستی فکر کنم اون موقع ماشینها اینقدر عوض شدن که احتیاج به سوخت هم نداشته باشند ..در عوض اونجا رو موزه میکنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا