اخبارديدگاههمه

از خیر بخشداری گذشتیم به فکر عمران و آبادی داریون باشید

خطاب به مسوولین شهر داریون اعم از شورای شهر ،شهرداری و سایر نهادهای مردمی

آنچه در ادامه می خوانید دیدگاه یکی از کاربران داریون نماست که برایمان ارسال کرده است.

چندین سال است که مدام پی گیر بخشدار شدن منطقه داریون هستید و با وعده دادن نمایندگان مجلس شهرستان شیراز ره به جایی نبرده اید و مردم منطقه داریون را در داشتن کمترین امکانات شهری و ایجاد حداقل شغل و درآمدی حسرت به دل گذاشته اید.

متاسفانه خشکسالی که در این منطقه بیداد می کند تمام کشاورزان زمین های خود را رها کرده اند و چشم به آسمان دوخته که بارانی بیاید که یک جو بَش بکارند که آنهم یک محصول نه چندان مرغوب به قول خودمان مقداری سیوال درو می کنند به همین علت جهت عمران معاش رهسپار شهر می شوند.

انتظار می رود حال که چشم امیدی به مسئولان بالا دستی نیست ارگان های موجود حداقل یک کارهای عمرانی که می توانند بکنند مثلا سر راه تربر جعفری که دکل روشنایی بزرگ زده شده که از چند کیلومتری مشاهده می شود در میدان شهدای داریون نیاز مبرم دارد که این مهم انجام شود در جلوی امامزاده ابراهیم همچنین و یا اینکه شهرداری می تواند در هفته یک بازار چه محلی ایجاد کند که یک رونق اقتصادی ایجاد شود و انگیزه شود برای همشهریان و نیز حمایت شود از بخش خصوصی که خواستار سرمایه گزاری کردن در منطقه هستند.
متاسفانه مردم منطقه داریون از کوچکترین خدمات شهری محرومند.

امتیاز کاربران: 0.8 ( 1 رای)

1 دیدگاه

  1. بخش شدن داریون پیشکش. شما به صورت شفاف کارهایی که باید انجام بدین به اطلاع مردم برسونید .جلسه های هفتگی شورای شهر داریون باید به اطلاع مردم برسونید.طرههای به اصطلاح عمرانی شهر داریون چیه و هزینه های اون رو به صورت شفاف اعلام کنید.سایت شهرداری داریون برای چیه؟؟؟برای قشنگی درستش کردین؟؟؟نمیتونین شهردار یا معاون شهردار یا یکی از کارمندها این مطالب رو برای اطلاع رسانی مردم بزارید تا مردم بیشتر در اطلاع باشند؟؟شنیدم برای پروژه زمین چمن دیندارلو مبلغی خودجوش توسط مردم شریف دیندارلو کمک شده نه اطلاعی دادین نه تشکری از مردم شد.از بوی بد مرغداری خالد آباد که شب کل داریون رو در بر میگیره کاری انجام دادین؟؟از باغ شهریهایی که اطراف داریون کل منابع طبیعی رو گرفته شما چه اقدامی انجام دادین.از حفر چاههای غیر مجاز باغ شهریها؟؟از معدن سنگی که اخیرا در خالد اباد داره تاسیس میشه؟؟از آخرین جلسه و اقدامی که برای قصابیها و کشتارگاه برای داریون انجام دادین؟؟از میوه فروشها که داخل جاده اصلی راه مردم رو گرفتند و نه شهرداری و نه پلیس راه اقدامی انجام نمیده؟؟ از ساخت و سازهای غیر مجاز کنار جاده اصلی که کلا در حریم اداره راه و بلوار ۷۶متری داریون هست که در دیندارلو بیشتر و تعدادی هم داریون صورت گرفته .اگه قراره اینجوری باشه که کلا همه بسازن تا به اونهایی که مغازشون از راه دورتر ساخته شده اونها هم بسازن تا به کسب و کار اونها هم ظلم نشه.از اتمام جایگاه ابدی در جوار امامزاده ابراهیم کاری در این مورد انجام شده؟؟
    سامانه پیامکی امن بزارید تا مردم مشکلاتشون رو به اطلاع شهردار برسونند یا اگه تخلفی دیدند اطلاع بدهند
    و هزار اما و اگر دیگر…..
    شاید هم من اشتباه کنم شما شفاف سازی و اطلاع بدین تا ما به اشتباه نیفتیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا