گزارش

برخی از شهروندان داریونی نسبت به نحوه محاسبه سری دوم قبض های گازخود گله دارند

طی روزهای گذشته برخی از بینندگان سایت داریون نما به صورت های مختلف با ارسال ایمیل،نوشتن نظرات و همچنین سامانه پیامکی سایت داریون نما ازنحوه محاسبه قبض های گاز انتقاد کرده اند.

به گزارش داريون نما این دسته از شهروندان عقیده دارند که قبض های سری دوم گاز مشترکان داریونی نسبت به سری اول به مقدار قابل توجهی افزایش یافته است.

به عنوان مثال یکی از همشهریان در قسمت نظرات سایت داریون نما نوشته که :قبض سری اول گاز من 20 هزار تومان بود اما قبض سری جدید به 41 هزار تومان افزایش یافته در صورتی که مصرف گاز ما افزایش آنچنانی هم نداشته است.

همچنین یکی دیگر از بینندگان داریون نما پیغام گذاشته که:قبض مرحله اول من10 هزار تومان بود اما قبض سری جدید گاز به مبلغ 25  هزار تومان محاسبه شده است.

البته چندين پيام ديگر نيز مشابه پيام هاي ذكر شده داشته ايم.

داریون نما: به هر حال شهروندان عزیز داریونی هم باید بدانند صرفه جویی درگاز علاوه بر اینکه به اقتصاد کشور کمک می کند باعث می شود تا آنها مجبور نباشند بهای زیادی را برای گاز مصرفی خود پرداخت کنند.

بعضی مواقع اشتباهاتی سهوی در خواندن شماره کنتور پیش می آید که باعث می شود مبلغ قبض گاز افزایش زیادی داشته باشد.كه البته اين دست موارد انگشت شمار است.

بعضی مواقع هم واقعا مصرف زیاد دلیل افزایش قیمت گاز است. همانگونه که می دانیم مصرف گاز اگر از حد استاندارد و معمول آن فراتر رود قیمتش به صورت تصاعدی افزایش می یابد.

به هر حال ما وکیل مدافع اداره گاز داریون نیستیم اما ذکر این نکته ها را جهت اطلاع برخی از شهروندان عزیز لازم دانستیم.

خوشحال می شویم که شرکت محترم گازداریون هم اگر توضیحی در این رابطه دارند برایمان ارسال کنند تا با انتشار در سایت داریون نما به شبهات برخی از مردم شریف داریون  در این رابطه پاسخ داده شود.

1 دیدگاه

  1. واقعا مسولین اداره گاز بایدپاسخگو باشند وسایت داریون نما هم باید در این رابطه با مسولین مربوطه گفتگو کند و نتیجه را به اطلاع مردم فهیم داریون برساندچون من هم این مسله برایم سوال شده است و برای خیلیهای دیگه هم . امیدوارم که جوابگو باشند ّ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا