اخبارپربیننده ترین مطالبهمه

با حضور استاندار فارس دو طرح ورزشی در داریون افتتاح شد/عکس

زمین چمن بزرگ شهر داریون و زمین چمن محله دیندارلو با حضور استاندار فارس، مدیر کل ورزش و جوانان ، رییس سازمان برنامه و بودجه فارس ، فرماندار شهرستان شیراز و دیگر مسوولین در شهر داریون به بهره برداری رسید .

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، این آیین صبح امروز دوم تیر ماه با حضور دکتر ایمانیه استاندار فارس، دکتر عبدالرحیم خداجو مدیر کل ورزش و جوانان ، پاپری رییس سازمان برنامه و بودجه فارس ، شیبانی فرماندار شهرستان شیراز و دیگر مسوولین برگزار شد .
زمین چمن بزرگ شهر داریون در زمینی به مساحت 9100 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 100 میلیارد ریال ساخته شده است .
زمین چمن محله دیندارلو شهر داریون نیز با در زمینی به مساحت 1100 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 25 میلیارد ریال ساخته شده است .
در ابتدای این سفر استاندار فارس و همراهان با حضور در گلزار شهدای شهر داریون با اهدای شاخه گل به مقام شهدا ادای احترام کردند .

1 دیدگاه

  1. باید طرههای عمرانی با حضورشون کلنگ زنی کرد و پیگیر مشکلاتی مانند کارخانه.باغشهریها و آب و برقهای غیر مجاز.مسکن ملی.نبود کشتارگاه و خطر بهداشت عمومی.خانه های که در حریم اداره راه هستند و مانع از عریض شدن راه داریون شدند.نبود اداره جات تامین اجتمایی و دارایی و …..آسفالت اکثر خیابانهای داریون خرابه مخصوص خیابان بیمارستان که واقعا افتضاهه.اطراف همون زمین چمنی که افتتاح شده خاکی هست و باعث خرابی چمن میشه.آب قنات داریون که همون جا به فروش میره و به داریون نمیرسه .زباله هایی که باید به شیراز بره و بازیافت بشه ولی به خالد آباد میره و به مرور باعث آلوده شدن آب شرب منطقه و وجود پشه انتقال بیماریها میشه و …….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا