ديدگاه

انتظاری که داریونی ها از دکتر قادری دارند؟

شب برگزاری نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی یک پیامک به طرز گسترده ای بین داریونی ها ردوبدل می شد.

پیامک اما حاوی این مطلب بود :”با رای به جعفر قادری به بخش شدن داریون کمک کنید”.

البته داریونی ها در دور قبل مجلس نیز رای خوبی به دکتر قادری داده بودند و انصافا دکتر قادری هم نسبت به سایر نمایندگان برای داریون تلاش های بیشتری انجام داده بود.

در این دوره نیز دکتر قادری بعد از کاندیداهای داریونی(یاری فر- زارع) بیشترین رای را در داریون به دست آورد که این مهم نشان از اعتماد و علاقه داریونی ها به این نماینده مجلس شورای اسلامی دارد.

بخش شدن داریون آرزویی است که سالهاست مردم این منطقه با آن زندگی می کنند و قطعا هرفرد و یا هر مسوولی که بتواند آنها را به این مهم برساند تا سالها در یاد و خاطر داریونی ها باقی خواهد ماند.

با توجه به اینکه در بین نمایندگان مجلس، دکتر قادری بیشتر پی گیر این ماجرا بوده حالا مردم داریون از او انتظار دارند که تلاش خود را بیشتر کند و با همت اهالی این منطقه موفق به هموار کردن ناهمواری ها بر سر راه بخش شدن داریون شود.

این مهم اما تنها به وسیله دکتر قادری قابل انجام نیست و یک همت همگانی می طلبد. مردم داریون باید خود پی گیر این مطالبه به حق باشند و امثال دکتر قادری را یاری دهند تا داریون هرچه سریعتر مرحله بخش شدن را پشت سر گذارد.

از دکتر قادری هم انتظار می رود پی گیریهای خود را در این رابطه چند برابر کند و از هر راهی که ممکن است به تحقق این کار مهم کمک نماید.

مردمان داریون می گویند نمایندگان ما در مجلس همین که بتوانند داریون را به بخش تبدیل کنند ما خواسته دیگری از آنان نداریم زیرا با بخش شدن داریون به صورت اتوماتیک امکانات خوبی به این منطقه سرازیر می شود.

آیا دکتر قادری و البته سایر نمایندگان این آرزوی به حق مردم منطقه داریون را به سرانجام می رسانند؟

گذشت زمان این مهم را نشان خواهد داد…

10 دیدگاه

 1. سلام
  انشاءالله با محقق شدن این امر در انتخابات دور دهم مجلس شورای اسلامی هر شهروند داریونی یک ستاد انتخاباتی برای جناب آقای دکتر قادری باشد

 2. جناب آقای دکتر قادری
  سلام
  امید است که بنده که به جنابعالی رای دادم فردا در درگاه خدواند به خاطر کم کاری شما نسبت به مردم این منطقه در درگاه خداوند شرمنده نباشم.به امید سلامتی تمام خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی

 3. سلام
  از دفتر ارتباطات مردمی دکتر قادری تشکر می نماییم امید است به دست توانای دکتر قادری و دیگر مسوولین محترم داریون هم بخش شود.

 4. متاسفانه وابستگان به جناح های سیاسی برای جناح خود فعالیت می کنند و به مردم مناطق محروم بجز در حرف کاری نمی کنند و کسانی که برای انها تبلیغ می کننذ فقط منافع خود فکر میکنند

 5. شما سایت طراحی کردین برا منافع شخصیتون چرا نظر منو نمایش ندادین؟نظرم توهین به کسی هم نبود.شما که خودتون جنبه انتقاد پذیری ندارین نباید به شهردار ایراد بگیرین که انتقاد پذیر هست یا نیست.

  1. سلام دوست عزيز
   ممنون از حضورتون در سايت داريون نما
   اگر سايت داريون نما منافع شخصي براي ما دارد خدا را قسم مي گيريم اين منافع را دو دستي تقديم شما مي كنيم.
   اگر يك بار ديگر نظر قبلي تان را بخوانيد متوجه مي شويد كه عبارات توهين آميزي در آن است. به نظر شما آيا اگر كسي بگويد مردم فلان جا بايد خجالت بكشند توهين آميز نيست؟
   در ضمن نظر شما كه انتقاد از سايت داريون نما نبود . خطاب شما به همشهريانتان بود نه سايت داريون نما. شما هر انتقادي از سايت داريون نما داشته باشيد ما با آغوش باز مي پذيريم و در سايت نمايش مي دهيم.
   لطفا كمي انصاف داشته باشيد دوست عزيز.
   به شما هم پيشنهاد مي كنيم اگر نظر خاصي داريد با اسم كامل و اصلي و ايميل خود بگذاريد تا ديگران هم بدانند چه كسي اين نظرات را دارد. يقينا شما اين قدر شجاع هستيد كه با نام اصلي خود نظر بگذاريد.

 6. حدود سه سال قبل آقاي دکتر قادری در نماز جمعه خبر از حل مشکل تبدیل داریون داد ولی تاکنون عملی نشده است بقیه نمایندگان هم برای داریون کاری نکردند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا