داريون در قاب

پاسخ به یک پرسش/چرا سایت داریون نما کاندیداهای مجلس را تبلیغ نکرد؟

بسیاری از بینندگان دائمی سایت داریون نما از ما سوال می کنند که چرا در جریان انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی کاندیداهای مجلس را تبلیغ نکردیم تا هم باعث شناخت بیشتر مردم شویم و هم بتوانیم هزینه های سایت را تامین کنیم.

در پاسخ به این دسته از مخاطبان سایت داریون نما باید عرض کنیم که ابتدا قصد چنین کاری را داشتیم اما در ادامه بنا به دلایلی که در ادامه ذکر می کنیم از این کار منصرف شدیم.

به عنوان مثال یکی از کاندیداهای محترم مجلس که البته رای هم نیاورد در ایام تبلیغات به ما پیشنهاد داد که برای پنج روز مبلغ یک میلیون و 200 هزار تومان به سایت داریون نما پرداخت کند اما در عوض در این مدت پنج روز سایت داریون نما هیچ مطلب دیگری به جز مطالب مورد نظر آن کاندیدا بر روی خروجی خود قرار ندهد!

نا گفته پیداست که سایت داریون نما نه دربرابر این مبلغ که حتی در برابر پیشنهاد مبالغ بالاتر هم دست به چنین کاری نخواهد زد و استقلال خود را در ازای پول نخواهد فروخت.

یا مثلا کاندید محترم دیگری که البته او هم رای نیاورد مبلغ 850 هزار توان به ما پیشنهاد داد با این شرط که هر روز یک مصاحبه از او در سایت داریون نما منتشر شود. که ما این پیشنهاد را هم نپذیرفتیم زیرا اگر این کار را می کردیم بینندگان ما گمان می کردند سایت داریون نما طرف کاندید خاصی را گرفته و خطی عمل کرده است.

شیوه تبلیغات ما در سایت داریون نما تبلیغات بنری است. اما برخی کاندیداهای محترم می خواستند تبلیغاتشان به صورتی کار شود که بیننده گمان برد سایت داریون نما طرف آنهاست و از آنها حمایت می کند.

به فاصله دو روز تا پایان زمان تبلیغات دو کاندید دیگر راضی به تبلیغات بنری(شبیه تبلیغ بالای لوگوی سایت) شدند که آنها را هم قبول نکردیم تا این تفکر ایجاد نشود که طرفدار کاندید خاصی هستیم.

همین جا اعلام می کنیم که سایت داریون نما تبلیغاتی که با اصول خود و همچنین ارزشهای اسلامی در تضاد نباشد را منتشر می کند.

تا کنون تمام هزینه های سایت بدون وابستگی به جایی پرداخت شده تا استقلال خود را حفظ کنیم و وام دار کسی نباشیم در ادامه هم به یاری خدا چنین خواهد بود. این گفنه بدان معنی است که هیچ گاه از اداره  یا .. کمک مالی دریافت نخواهیم کرد و همیشه با سر بالا و بدون نقطه ضعف به بیان مشکلات خواهیم پرداخت.

امیدواریم در سال جدید سایت داریون نما چه از لحاظ محتوا و چه از لحاظ شکل بهتر و شکیل تر به شما ارایه شود.

3 دیدگاه

 1. سلام
  البته ما هم به مدیریت شما که استقلال داریون نما را با هیچ چیز عوض نمی کنیدافتخار میکنیم البته واقعا کاندیدها اگر در داریون نما تبلیغ کرده بودند بسیار تاثیر گذار بود و مردم بهتر به آنها رای می دادند.

 2. اعتبار!!!
  کلمه ای که در دنیایی امروزی هرکسی خواهان آن است و به راحتی بدست نمی آید جز با زحمت فراوان و پشتکار.
  به مسولین داریون نما بخاطر پیشرفت چشمگیر و اعتبار روز افزونی که تا به اینجا داشتن تشکر میکنم.
  خدا قوت

 3. مطمن باشید اگر برای کاندیدی تبلیغ می کردید روز به روز از تعداد بازدید کننده ها کم میشد تا به صفر برسد خوبی این سایت همین است که برای هیچ کسی تبلیغ نمیکرد و مردم هم به همین خاطر دوستش دارند موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا