اخبار

نظر شما درباره اين عكس چيست؟

عكسي كه مشاهده مي كنيد مربوط به يكي از جلسات سال گذشته شوراي اداري داريون در محل سالن جلسات آتش نشاني داريون است.

به گزارش داريون نما در اين عكس  حميدرضا اسماعيلي بخشدار مركزي شيراز،علي رضا زارع شهردار  و ناصر شرفي رييس شوراي اسلامي شهر داريون ديده مي شوند.

به نظر شما بخشدار مركزي شيراز در حال چه صحبت و تذكري است. و اصلا روي صحبت و تذكراو با كداميك از مسوولين داريوني است؟!

اينطور كه شهردار و رييس شورا به راحتي و انبساط خاطر در كنار بخشدار نشسته اند به نظر نمي رسد روي صحبت و تذكر بخشدار با آنان باشد. البته شايد هم جناب اسماعيلي به در مي گويد تا ديوار بشنود!

حميدرضا اسماعيلي بخشدار مركزي شيراز از مسوولين تحصيل كرده است. او مدرك كارشناس ارشد فيزيك(گرايش اتمي) دارد و همچنين دانشجوي كارشناسي ارشد عمران(گرايش سازه ) است.

اسماعيلي از جمله بخشداراني است كه در دوره فعاليت خود در بخشداري شيراز به داريون و رسيدگي به مشكلات اين منطقه توجه ويژه اي دارد.

شما كاربران سايت داريون نما هم مي توانيد نظرات خود را در اين رابطه بنويسيد و پيش بيني كنيد كه 1-بخشدار شيراز در حال چه صحبت و تذكري است؟

2- روي سخن او با كداميك از مسوولين داريوني است؟

7 دیدگاه

  1. شايد مي گويد مگر بفهمم چه كسي اين قانون دريافت عوارض براي گازكشي را وضع كرده حسابش را مي رسم!

  2. با توجه به بادی لنگویچ (زبان حرکات بدن و ارتباطات اجتماعی – چهره خوانی)بخشدار در حال تذکر و تفهیم مطلب است آقای شهردار با توجه به دستان و نوع دست روی میز گذاشتنش تمام تقصیر ها را گردن ناصر شرفی انداخته و نشان میدهد بر جلسه کاملا واقف است و حالت دست به سینه بودن آقای شرفی که کاملا مشخص است یعنی قبول دارم و تسلیمم!!!!

  3. روی صحبت ایشان به تمام مسولین داریونی چه حاضر وچه غایب است که چرا در خدمت رسانی به مردم کوتاهی ومسامحه میکنند حتی به فرمایشات مقام معظم رهبری هم اشاره کردند که در سال جهاد اقتصادی بایدحرکت جهاد گونه داشته باشند و از عملکردانها به شدت انتقاد کرد

  4. می گوید
    1-اتوبان 4 بانده داریون تا پایان سال 91 افتتاح میشود
    2-جای قبرستان هم به خاطر رفاه مردم عزیز داریون و قدردانی از انها تغییر میدهیم و انرا به شوره زارهای اطراف مهارلو میبریم بجای ان هم شعبه ای از خودروسازی سایپا می اوریم تا 800 نفر جوانان داریونی استخدام شوند
    3-در اخر هم این مواردی که گفتم قطعی هست و کسی حق اعتراض ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا