گزارش

پي گيري يك خبر /آيا تيغ تيز مبارزه با زمين خواري به داريون رسيد؟!

نهم اسفند ماه سال 1389  قاسمي فرماندار سابق شيراز به همراه جمعي از مديران شهرستان شيراز در معيت آيت‌الله ايماني نماينده ولي وفقيه در فارس از منطقه داريون بازديد كردند و در ديدار چهره به چهره با مردم مشكلات آنها را مورد بررسي قرار دادند.

به گزارش داريون نما در اين ديدار فرماندار وقت شيراز خبر از مبارزه جدي با زمين خواري در منطقه داريون داد.

فرماندار وقت شيراز در ديدار اسفندماه سال 89 طي سخناني گفته بود:”با دستور آيت‌الله اسدالله ايماني نماينده ولي فقيه در فارس و امام جمعه شيراز با توجه به رواج پديده زمين‌خواري در داريون به ويژه خالدآباد به زودي كميته مبارزه با زمين خواري در منطقه داريون تشكيل مي‌شود و رسيدگي به اين موضوع در اولويت قرار مي‌گيرد.” اين مقام ارشد  سابق دولتي شهرستان شيراز اضافه كرده بود: “با توجه به حجم شكايات مردمي به ويژه مردم خالدآباد و شكايات آنها از سوءاستفاده برخي فرصت‌طلب و سودجويان كه به بيت‌المال و زمين‌هاي دولتي دست‌اندازي كرده‌اند، تيم مبارزه با زمين‌خواري در روزهاي آينده در منطقه مستقر مي‌شود.”

فرماندار وقت شيراز افزوده بود: “در سفر به داريون اين افتخار را داشتيم كه در معيت امام جمعه شيراز و جمعي از مديران دستگاه‌هاي اجرايي مشكلات اين شهر را مورد بررسي قرار دهيم. “قاسمي گفته بود: “با توجه به اينكه در گذشته توجه جدي به داريون نشده بود شاهد مشكلات بسياري در اين منطقه هستيم كه آيت‌الله ايماني خواستار سرعت بخشيدن به خدمات‌رساني به اين منطقه شده‌اند.”

از اين خبر بيشتر از يك سال مي گذرد. راستش نمي دانيم بالاخره تيغ تيز مبارزه با زمين خواري كه فرماندار سابق از آن حرف مي زد به داريون رسيد يا خير؟

آيا مردم خالد آباد توانستند زمين هاي متصرف شده خود را از دست زمين خواران بازپس گيرند؟اصلا آيا كميته مبارزه با زمين خواري در داريون تشكيل شد؟

متن كامل خبر اظهارات فرماندار سابق شيراز را مي توانيد اينجا ببينيد.

2 دیدگاه

  1. هر تیغی که بخواهد ریشه ظلم و تبعیض را بکند یا به داریون نمی رسد یا آنقدر کند می شود که دیگر تیغ نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا