گزارش

داريوني ها در سوگ شهادت فاطمه زهرا(س) اشك ماتم ريختند+گزارش تصويري

 مراسم شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله عليها با شكوه هرچه تمام تر در داريون برگزار شد.

به گزارش داريون نما هر ساله مردمان ولايت مدار و دين مدار داريون دهه فاطميه را به بزرگي پاس مي دارند و در روز و شب شهادت ام ابيها طي برگزاري مراسم هاي ويژه در سوگ آن بانوي يگانه اشك ماتم مي ريزند.

امسال نيز اين مراسم در سراسر منطقه داريون با شكوه هرچه تمام تر برگزار شد.

به اهتمام حجت الاسلام عزيزي امام جمعه داريون مراسم معنوي شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله عليها به مدت دو روز ويژه خواهران و برادران با حضور پرشكوه امت حزب الله داريون برگزار شد.

در اين مراسم حجت الاسلام والمسلمين مرادي امام جمعه موقت شيراز به تفصيل درباره ويژگي هاي اخلاقي حضرت فاطمه زهرا سلام الله عليها پرداخت.

 در اين مراسم همچنين بخشدار بخش مركزي شهرستان شيراز، مسئولين ادارات محلي،  دهياران و شوراهاي اسلامي روستاهاي منطقه –اهالي روستاها و روحانيت معظم شركت داشتند.

همچنين به همت مجمع منتظران مراسم ويژه دهه فاطميه به مدت چهار شب در مصلاي نماز جمعه داريون برگزار شد. در اين مراسم حجت الاسلام و المسلمين حسيني طي سخنراني هاي سلسله وار به تبيين مقام بالاي ام ابيها پرداخت.

در ادامه گزارش تصويري در اين رابطه را مشاهده مي كنيد.

با تشكر از رحيم قرباني و رضا رستمي

1 دیدگاه

  1. مردم این سوال را مطرح می کنند که پول های که شورا برای سند دار کردن منازل و مغازه ها از مردم گرفت چطور شد ؟ پس از گذشت چند سال از واریز پول توسط مردم به حسابی که شورا بابت سندد ار کردن منازل و اماکن اعلام کرد گذشته است ولی هنوز از سند دار شدن اماکن و سرنوشت پول های واریزی خبری نیست . برخی از مردم می گویند نکند این پول ها به سرنوشت پول های واریزی مردم که در دوره اول شورا به حساب واریز شد دچار شود . چون در آن زمان هر داوطلب برای خرید اشتراک یک خط تلفن ثابت مبلغ دویسهزار تو مان پرداخت نمود ند و اضافی آن دیگر برنگشت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا