اخبار

جاده شیراز- داریون، گل بود به سبزه نیز آراسته شد!+عكس

عكس و خبر:رحيم قرباني

اندرحکایت آسفالت و آماده سازی 11کیلومترجاده شیراز -داریون که حسین فدایی مدیر کل سابق اداره راه و ترابری استان در گفتگوی خود با داریون نما در 29 آبان 1390قول آن را داد وگفت :”داریونی ها تا دهه فجر صبر کنند” که البته محقق هم نشد تازه وقتی در این قسمت جاده درحال حرکت هستی به یاد زمین کشاورزی و به قول خودمان پلکهای سیب زمینی می افتی البته نوعی ویبره رایگان هم هست راستی این روزها نیز شاهد نصب سرعت گیردر جاده هستیم.

ای کاش مسوولین محترم که این همه سرعت ودقت در راه اندازی و آماده سازی قبرستان دارند کمی بیشتر به فکر مردم ولایت مدار منطقه داریون باشند.

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. قول دادن استخوان ندارد که سرگلوی ادم گیر کند پس براحتی میتوان قول داد بدون اینکه اب از اب تکان بخورد.ماجرای این قول دادن هم مثل جریان امروز نقد فردا نسیه هست دهه فجر هم هر سال هست ومعلوم نیست منظور کدام دهه فجر هست .اشکالی هم ندارد که این سرعت گیرها باعث نابودی خودروها وحتی باعث تصادف هم میشود.چون وقتی یک ماشین با سرعت زیاد روی سرعت گیر ترمز کند خدا به فریاد ماشینهای عقبی برسد که فکر میکنند جاده اصلی است و سرعت گیر ندارد.شما هم اقای قربانی بجای این عکسها چند عکس از سرعت راه اندازی قبرستان بگیرید بهتر است اینقدر هم به این جاده گیر ندهید حالا کو تا یک میلیون کشته .

  2. سلام برادر روح الله.دیروز من داشتم میرفتم شیراز وازشانس خوبم یه بنده خدایی همراه من بود که گفت مواظب باش برا تون ایستگاه فکر درست کردند.ما هم حواس جمع با یه نگاه متفکرانه از کنار بنای زیبای قبرستان و سرعت عمل از ساخت و سازها و سرعت واقعا باورنکردنی احداث زیر گذر گذشتیم ولی ماشین عقبی که انگار از این ابتکار زیبا اطلاعی نداشت جفت پا به روی ترمز رفت و ما هم از ترس تصادف پدال گاز را فشار داده و محل را زودتر زمانی که شهردار عزیز شیراز برای دیدن مهیا کرده بود ترک کردم .

  3. با عرض سلام.با تشکر از آقای قربانی بابت پوشش این خبر تا شاید مسولین محترم اگر اتفاقی سری به وبسایتها بزنن و ببینن که وضعیت این جاده چطور می باشد شاید به خود بیایند و فکری بحال مردم ولایتمدار این منطقه کنند.جرا که مطمئنا اگر اتفاقی از این جاده عبور کرده باشند تا حالا بعد از جند سال این جاده درست شده بود.واگر از این جاده عبور کرده باشند مطمئنا باید به عدالت و مسولیتی که در قبال مردم این منطقه دارند شک کرد!!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا