دفترچه خاطرات

دفترچه خاطرات/اولين تيم رسمي فوتبال داريون+عكس

در سال 1353 اولین تیم رسمی فوتبال داریون شکل گرفت. این تیم با مربیگری آقای حسنی  یکی از علاقمندان به فوتبال که خود عضو تیم جوانان تهران بود و دوران خدمت سربازی با عنوان سپاه دانش را در داریون مي گذراند وارد مسابقات جام گندم طلائی شد و با تیم های خرامه، شول بندامیر، گویم، زنگی آباد مرودشت، سروستان، شمس آباد تحت جمشید مسابقه داد و در نهایت قهرمان این دوره از مسابقات شد كه جمال درویشی هم به عنوان بهترین بازیکن اين مسابقات انتخاب شد.

اعضای تیم از ایستاده از راست:

حسین سیاهی، جهانبخش محجوبی، دانش نصیرزاده، علی بذرافکن، جمال درویشی، صیاد ابراهیمی، مرحوم حمید بذرافکن ( دروازه بان)

نشسته از راست:

محمدحسین کشاورز، احمدعلی شکری، غلامرضا جوکار، مرحوم قاسم کاشفی، ابراهیم یاری

اعضایی که در عکس نیستند:

اباذر جهانی، اسکندر بهمن نژاد، فرج یاری، عیسی درویشی، حسام زارع

فرستنده: نماینده ورزش و جوانان داریون علی بذرافکن

3 دیدگاه

  1. واقعا دست اقای بذرافکن درد نکنه .مرحوم قاسم کاشفی دایی من بود و اصلا نمیدانستم فوتبال هم بازی میکرده .ایشان در یک سانحه تصادف در سال 67 هنگامی که  میخواستند حقوق شصت ساله های تربر که تحت پوشش کمیته امداد بودند را به دستشان برساند در جاده داریون تصادف کردند و جانشان را در راه خدمت به مردم از دست دادند .از اقای بذرافکن و داریون نما که این عکس را منتشر کردند کمال تشکر و قدردانی را دارم 

  2. از آقای علی بذرافکن به خاطر این عکس جالب تشکر می کنم این عکس یاد و خاطره مرحوم برادرم را در خود دارد و برای من بسیار گرانبها است زیرا آخرین و تنها حس من از برادرم هست.
    بیا تا قدر یکدیگر بدانیم… .

  3. منون از آقای بذرافکن وداریون نما و همه ی کسانی که با دلریون نما همکاری می کنند داریون نما احیاء کننده هویت داریون و داریونی ها است درودبر داریون نما .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا