گزارش

يكسال گذشت…/شهردار داريون در بوته نقد(سازنده) كاربران داريون نما

خردادماه سال گذشته(1390) بود كه اعلام شد جانشين سيد ابوذر حسيني (شهردار قبلي داريون) معرفي شده است.

علي رضا زارع كه آن روزها اعلام شد جوان ترين شهردار كشور است از طرف شوراي اسلامي شهر داريون به عنوان شهردار جديد اين شهر معرفي شد.

سيد ابوذر حسيني كه خود از اهالي داريون بود و پدر شهيدش را همه داريوني ها مي شناختند و مي شناسند عملكرد قابل قبولي از خود به نمايش گذاشت.

او را شايد بتوان موفق ترين شهردار داريون تا كنون ناميد. با وجودي كه يك سال از رفتن سيد ابوذر حسيني از داريون مي گذرد اما همواره مردم قدرشناس داريون از او و كارهايش به نيكي ياد مي كنند.

سيد ابوذر حسيني حالا شهردار سروستان شده و در آنجا توانايي هاي خودش را نشان مي دهد.

حالا اما داريون شهرداري جوان دارد كه مي شود پس از گذشت يك سال عملكردش را مورد بررسي قرار داد.

يك سال زمان مناسبي براي نشان دادن توانايي هاي هر فرد است.

كاربران داريون نما مي توانند عملكرد علي رضا زارع در شهرداري داريون را مورد بررسي قرار دهند. اين حق مسلم مردم داريون است كه عملكرد شهردار خود را بسنجند و درباره كارهاي انجام شده توسط وي اظهار نظر كنند.

ضمنا نظراتي كه حاوي توهين،تهمت و يا مواردي از اين دست باشد نمايش داده نخواهد شد.

قصد ما نقد عملكرد شهرداري داريون است. نقد يعني بيان نقاط مثبت و ضعف همراه با ارايه راه كار.

مي خواهيم در اين رسانه فضاي گفت و گو بين مردم و شهرداري برقرار كنيم.

بدون شك شهردار داريون نيز مي تواند طبق قانون مطبوعات و رسانه ها از عملكرد خود دفاع كند و پاسخگوي نظرات كاربران سايت داريون نما باشد.

ما با كسي دشمني نداريم. هدف ما تنها و تنها خدمت به مردم است.

نكته:طبق قانون مطبوعات و رسانه ها اگر نشريه يا رسانه اي خبر،نقد و يا مطلبي درباره مسوول يا نهادي منتشر كرد. آن مسوول و نهاد مربوطه حق دارد جوابيه اي به همان مقداردر آن نشريه يا رسانه منتشر كند و در صورتي كه رسانه مورد نظر از چاپ جوابيه خودداري كند آن وقت است كه مي توان ازآن نشريه و رسانه شكايت كرد.

اين را جهت يادآوري برخي دوستان بيان كرديم.

13 دیدگاه

  1. در این یکساله پروژه های در حال ساخت هنوز به پایان نرسیده مثل پارک صخره ای وفلکه اول دیندارلو ولی با این وجود گام مثبتی میباشد.درمورد کوچه های داریون و اسفالت انها قدم مثبتی برداشته نشده است.حضور ایشان در محل کار و پاسخگویی به مردم هم ضعیف بوده است ولی از نظر راه اندازی پمپ بنزین نمره ایشان مثبت است .حضور ایشان در نماز جمعه هم ضعیف است .در مورد پرداخت بدهی های شهردار قبلی هم گزارش رسانی نشده است و مردم اطلاعی ندارند. روی هم رفته نمره ایشان به نظر من از بیست حدود دوازده می باشد .و من همینجا از ایشان تشکر و قدردانی میکنم و تقاضای همت و تلاش بیشتری از طرف ایشان دارم. خسته نباشید.

  2. باز هم داریون نما می خواهد دوست آقا کورش را به نقد بگذارد چرا کورش کبیر و دوستانش از نقد و انتقاد می ترسند . (متکلم را تا عیبب نگیرند سخنش صلاح نپذیرد ). امام صادق (ع)فرمود: بهترین دوستان من کسی است که عیوب من را به من اهدا نماید .

  3. البته من با داریون نما موافق نیستم ، هر چند شهردار فعلی نتوانسته است رضایت مردم را حلب نماید و لی شهر دار قبلی هم دارای عیوبی بود که کاملا بر ایشان وارد است، البته فر زند شهید بودن یک افتخار است ولی کسی را نمی توان صرف فر زند شهید بودن موفق دانست . اگر آقای کورش ناراحت نمی شود و همه را یکی نمی داند ، باید تو جه داشت که طبق قانون وظیفه شورای شهر نظارت بر کار شهر دار است واین شورا بوده است که وظیفه نظارتی خود را خوب انجام نداده است و باید پاسخویی خداوند متعال و مردم باشند

  4. یکم بیشتر به ایشون فرصت بدید! یکسال زمان زیادی نیست! من سال دیگه اظهار نظر میکنم…

  5. مثل اینکه باز هم دوست داری کسی به شما تلفن کند از ما به شما نصیحت با دم شیر بازی نکن و آقا کورش را ناراحت نکن

  6. با سلام خدمت دوستان عزیز یا بهتره بگم دوست عزیز قشلاقی و سعدی و بی خیال و داریوش و…من اولین کسی بودم که در کامنت بالا از شهردار انتقاد کردم ولی به صورت محترمانه .شاید شما با شورا ورییس شورا وهمه مشکل داشته باشید ولی دیگران که این مشکلات را ندارند.وهمه هم نمیتوانند انتقاداتشان را مثل شما با کنایه ومتلک و حتی …انجام دهند .انتقاد خوب است ولی باید احترام همدیگر را نگه داشت. اگر ما ایرانیها انتقاد پذیر بودیم شاید امروز پیشرفت کشورمان بیشتر از امروز بود .من در انتقادم نمره شهردار را دوازده داده ام اگر دوست ایشان بودم که نمره اش را بیست میدادم یا عملکرد ایشان را ضعیف نمینوشتم .پس ببین دوست عزیز که هر دفعه خود را به یک اسم معرفی میکنی من نه با شهردار نسبتی دارم نه با رییس شورا فقط قصد بی احترامی ندارم وانتقادم را هم در جلوی روی انها انجام میدهم .پس اول یک کم تحقیق کنید و نظرات را بخوانید بعد تند شوید.شاید شما دوستانی داشته باشید که به انها تلفن کنید و از انها بخواهید شما را حمایت کنند ولی ما که نه  شهردار تلفنم را بلده و نه رییس شورا .بنده خدا شهردار هم گردنش از مو باریکتره فقط چون اقای فلانی معرفش بوده و شما هم با اقای فلانی مشکل دارید پس ایشان آدم بد ی هستند و شما از ایشان خوشتان نمی اید به مردم چه ربطی دارد مگر مردم باید مطیع شما باشند.پس یک کم به نظرات دیگران احترام بگذارید البته اگر دوبار ه به صد تا اسم کامنت نمیدهید .

  7. آقا کورش کبیر از راهنمایی شما بسیار منون هستم ولی من نمی دانم منظور شما از کامنت چیست ؟ منتظر راهنمایی های بعدی شما هستم

  8. با تقدیر و تشکر از زحمات داریون نما و مراحعین محترمش ، می گویند حضور شهردار در محل کارش کم است . ولی موقعی حضور دارد خوب کار می کند ،از کارهای انجام شده شهردار محترم تقدیر و تشکر می کنیم

  9. اقدامات اخیر شهر داری در آسفالت کوچه های شهر قابل ستایش و تقدیر است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا