اخبار

امام جماعت مسجد امام محمد تقي(ع) داريون:اگر تا فردا وسايل سيرك از زمين مسجد جنب شهرداري داريون جمع نشود شخصا براي جمع آوري آن اقدام مي كنم

خبرنگار:يوسف بذرافكن/

حجت الاسلام صدیق امام جماعت مسجد امام محمد تقی علیه السلام داريون در سخنان خود که به مناسبت شب شهادت هفتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، اما م کاظم علیه السلام ، با نماز گزاران ایراد کرد گفت : امشب در داریون دو عزا است یکی عزای شهادت مظلومانه اما م کاظم علیه السلام و دیگری برنامه ریزی برای اجرای برنامه سیرک در زمین مسجد جنب شهرداری داریون .


وي که با لحنی شدید از این هتک حرمت سخن می گفت ادامه داد: اگر تا فردا وسایل سیرک از مسجد جمع نشود من شخصا برای جمع آوری آن اقدام می کنم. این چه بساطی است که شهرداری با انعقاد قرار داد اجرای سیرک در زمین مسجد به دنبال کسب در آمد است ، چنین پولی نجس است و کسب آن حرام است مردم عمرانی که از این پول بدست آید را نمی خواهند .
وي افزود: تا كي بايد ملاحظه کاری کنیم و اعتراض نکنیم. چرا شورای شهر بر کار شهرداري نظارت نمی کند ؟ مگر پول گاز که نه وجاهت قانونی داشت و نه وجاهت شرعی را از مردم نگرفتند ؟ ما ازحجت الاسلام عزيزي امام جمعه محترم منطقه داريون که امروز در خطبه هاي نماز جمعه شدیدا به این موضوع اعتراض کردند حمایت می کنیم .

 

1 دیدگاه

  1. واقعا سخنان ایشان بسیار متین است. و ما از شورای اسلامی شهر تقاضای نظارت بیشتر بر کار شهرداری را داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا