ديندارلو

وقتي داريون و ديندارلو با هم ادغام شدند…

مردم داريون و ديندارلو ارتباط خوب و مناسبي با هم دارند.

مردم با فرهنگ داريون و ديندارلو سالهاست در كنار هم بي هيچ مشكلي زندگي مي كنند و همانگونه كه ذكر آن رفت ارتباط حسنه اي با هم دارند.

هیأت دولت در جلسه مورخ 1376.2.7 با توجه به اختیار تفویضی هیأت وزیران (‌موضوع تصویبنامه‌شماره .93808ت907 مورخ 1368.10.24) بنا به پیشنهاد شماره 1.4.42.10396 مورخ 1375.10.2 وزارت کشور، به استناد ماده (13) قانون‌تعاریف و ضوابط تقسیمات کشوری -‌مصوب 1362- و در اجرای ماده (4) قانون یاد شده و تبصره ‌های الحاقی به آن تصویب نمودند:تا‌ داریون و دیندارلو واقع در دهستان داریون از توابع بخش مرکزی شهرستان یراز در استان فارس به صورت تجمیع با هم ادغام و به یک عنصر‌شهری تبدیل شده و به عنوان شهرداریون شناخته شود. ‌این تصویبنامه در تاریخ 1376.2.24 به تأیید مقام محترم ریاست ‌جمهوری وقت رسيده است.

12 دیدگاه

 1. سلام. ما جوانان دیندارلویی زیر به پیشنهاد آقای جلیل زارع تصمیم گرفته ایم عضو جدید سایت داریون نما باشیم و توقع داریم از این پس به درد دل ما هم گوش داده و دیندارلو را هم جزو شهر ادغام شده داریون. او دیندارلو به
  ح

  حساب آورید. داریوش زارع, عباس کشاورزی,جواد کشاورزی, سعید اطمینان, سعید کشاورز, حسن گلگون, علیرضا امیدی, میلاد کشاورزی, رضا کشاورز,.

 2. سلام. ما هم مثل داریونی ها دوست داریم در سایت داریون نما حضور فعال داشته باشیم و از همین الان شروع می کنیم.

 3. مطالب مندرجا در سایت به کل منطقه ارتباط داشته باشد نه فقط داریون. ما تاکنون شاهد مطالبی از دیندارلو در سایت نبوده ایم.

 4. دانشگاه آزاد جواب دهد.چرا دانشگاه آزاد داریون را در نزدیکی امام زاده ابراهیم ساخته اند.چرا در شهر ساخته نشده است.

 5. همانطور که به داریون توجه میشود به دیندارلو هم توجه شود.همه امکانات مثل بانک ها و کتابخانه و داروخانه و پارک و بیمارستان و دانشگاه در داریون هست و در دیندارلو هیچ امکاناتی وجود ندارد.مگر دیندارلو جزو شهر داریون نیست?

 6. چرا کل منطقه داریون اتوبوسرانی ندارد? برای مثال از مرودشت به همه روستاهای آن اتوبوس موجود است ولی مسیر شیراز داریون اتوبوس ندارد.

 7. جناب آقای کرمدار سلام علیکم. چرا با وجود آن که در داریون یک سالن ورزشی موجود است باز هم میخواهندسالن ورزشی دیگر را در آنهاباشند? چرا سالن دوم را در دیندارلو نمیسازند? از آنجا که جوانان دیندارلویی علاقه زیادی به ورزش دارند چرا امکانات ورزشی در دیندارلو هم فراهم نمیشود?

 8. سلام خدمت بجه های دیندارلو
  ورود شما را به سایت خیر مقدم عرض میکنم. انشااله که این حضور سبزتان ادامه یابد.
  باید با هم متحد بود تا شاهد پیشرفت منطقه داریون باشیم شاید بعضی ها بخواهند بین ما تفرقه بیاندازند ولی ما نباید گوش دهیم .فقط اتحاد اتحاد اتحاد
  به قول قدیمیها یک دست صدا نداره….

 9. با ديدن كامنتهاي از جوانان ديندارلو واقعا خوشحال شدم خسته نباشيد انشاءالله منتظر نقطه نظرات ديگر شما هستيم اميدواريم مسولين ذيربط پاسخگو باشند

 10. زشته بخدا ابروی داریون و دیندارلو رو بردین با ای مطلبای مسخره.خب چیه اینا عکس یه مشت پیرمرد گذاشتین که چی.مدیر سایت کیه؟جمع کن بابا ابرو همه رو بردی.یکی بیاد بخونه چه فکری میکنه مسخره کردین

  1. سلام “اشنا” ی عزیز …

   به سایت خودتان خوش آمدید.

   و اما :
   گاهی بهترین پاسخ به برخی پرسش ها خاموشی است .

   باقی بقایتان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا